Сша схвалили будівництво двох великих сонячних електростанцій на федеральних землях

29

Адміністрація президента сша джо байдена (joe biden) схвалила реалізацію в каліфорнії двох великомасштабних проектів з видобутку відновлюваної енергії. Сонячні електростанції будуть побудовані на федеральних землях, а в недалекому майбутньому, ймовірно, буде схвалено і будівництво третьої. Очікується, що дві станції будуть виробляти близько 465 мвт, здатних забезпечувати потреби в електроенергії близько 132 тис.будинків.

Джерело: fabersam / pixabay. Com

Міністерство внутрішніх справ сша, що займається управлінням федеральними земельними активами, схвалило сонячні проекти компаній arica і victory pass, які будуть реалізовані в окрузі ріверсайд на схід від лос-анджелеса. Третій проект буде вдвічі масштабнішим, ніж перші два разом узяті і дозволить генерувати 500 мвт “чистої” енергії-місце будівництва потужностей ще не названо.

Додатково уряд сша має намір виділяти для сонячних електростанцій більше державних земель у західних штатах. Міністерство запропонувало сформувати “зони сонячної енергетики” в колорадо, неваді і нью-мексико. В цілому для розміщення сонячних панелей може бути виділено до 360 квадратних кілометрів землі.

Судячи з усього, адміністрація байдена віддає перевагу сонячній енергії перед енергією вітру. Дійсно, вітрові електростанції часто призначені для прибережного розміщення і вони вимагають більш ретельного планування, не кажучи про те, що для реалізації таких проектів потрібні більш масштабні інвестиції.

За даними нового складу міністерства внутрішніх справ, під час правління адміністрації дональда трампа (donald trump) застопорилися роботи з впровадження чистої енергетики через закриття відповідних відомств в бюро з управління землями і зриву довгострокових угод на зразок плану з розвитку сонячної енергетики в каліфорнійській пустелі.