Стало відомо, скільки грошей том холланд може отримати за фільму “людина-павук 4»

39

«людина-павук: немає шляху додому” продовжує збирати відмінну касу, показавши кращий результат в цьому році. Очевидно, це зробило тома холланда ще більш привабливим для студій.

У той час як актор ще один раз з’явиться в ролі пітера паркера за поточним контрактом з marvel studios, «немає шляху додому» став останнім сольником. Це означає, що «людина-павук 4» зажадає нового контракту, і очікується, що холланд отримає за роль куди більший гонорар.

У новому звіті variety вказується, що участь тома холланда в проектах «стрибнула до восьмизначного числа». Це піднімає голлівудський статус зірки, оскільки видання ставить 25-річного актора в один ряд з дуейном джонсоном і віллом смітом.

Так, за участь у «в серці моря» 2015 року холланд заробив “менше 1 мільйона доларів”. Тепер же, згідно variety, актор може заробити від ” 2 до 5 мільйонів доларів за незалежні фільми», а також «від 5 до 10 мільйонів доларів за головну роль в традиційному студійному фільмі». Тобто за новий сольник людини-павука холланд може заробити до 10 мільйонів.