Стандартні ігри для Windows Vista.

277

У цій статті ми розповімо, де можна знайти стандартні ігри для Windows Vista.

Багато користувачів вважають, що в Windows Vista відсутні вбудовані за замовчуванням гри. Однак це не зовсім так. Швидше за все, гри у Вашій версії є, просто вони не активовані. Тому для того, щоб пограти в улюблені іграшки, не потрібно завантажувати їх в Інтернеті. Досить просто активувати компонент «Гри» у Вашій ОС Windows, цим і займемося в даній статті.

Натисніть «Пуск» і виберіть «Панель управління» (рис.1).

Рис.1 Панель управління

 

Для зручності ми використовуємо класичний вигляд панелі управління. Для перемикання між видами Ви можете скористатися відповідною кнопкою, як показано на рис.1. Далі виберіть пункт «Програми та компоненти» (рис.2).

Рис.2 Програми та компоненти

 

Праворуч розташовано меню. Клікніть по останньому пункту (Включення або відключення компонентів Windows). Система запросить підтвердження операції, після чого відкриється віконце (рис.3).

Рис.3 Компоненти Windows

 

Тут Ви можете активувати додаткові компоненти Windows або, навпаки, відключити вже використовуються. Відзначте галочками ті ігри, які ви хочете активувати, і натисніть «ОК». Через кілька хвилин активовані гри будуть доступні (Пуск – Всі програми – Ігри).

Джерело: http://free-review.net.ua/