Стародавні вівтарі в genshin impact на острові ватацумі: як використовувати?

75

Пора розібратися, який секрет в собі зберігають стародавні вівтарі ватацумі в genshin impact. Огляньте всі три точки, щоб висловити власні припущення і перевірити наші ідеї.

На ховається багато загадок і головоломок. Численні скарби очікують мандрівників, які їх розкопають і грамотно використовують. Однак є і ті таємниці, розгадка яких на даний момент недоступна. У числі таких “пасхалок з майбутнього” – стародавні вівтарі блакитного кольору, розставлені розробниками в межах острова ватацумі.

Знайти священні камені, вкриті мохом, можна в трьох точках-на височинах з древніх рифів на схід від святилища санганомії(див. Карту).

Навіщо ж вони потрібні? при взаємодії з кожним камені мандрівник лише бачить покритий мохом вівтар. Очевидно, що їх можна буде використовувати пізніше. Враховуючи розміщення на території ватацумі, швидше за все, камені стануть активні в сюжетному квесті кокомі, яку додадуть в якості іграбельного персонажа в другій частині контенту оновлення 2.1 для геншин імпакт. Також у самого нижнього (південного) вівтаря є місце для фотографування. Воно дає гравцеві знімок під назвою «місячна безодня» з видом на загадковий вир, що йде в землю.

Якщо відправитися ближче, то можна побачити в землі щось схоже на червоточину, тільки затягує під воду, а не в небо. В ігровому співтоваристві вважають, що саме в цю «чорну діру» можна буде спуститися після взаємодії з активними вівтарями.