Старший художник epic games показав сучасну версію володарки павуків з doom 3

22

Хоча володарка павуків (spider mastermind) була фінальним босом в doom, вона була відсутня в doom 3. За іронією долі, id software планувала включити її, оскільки для неї був концепт-арт. Однак і під час розробки команда вирізала її з гри. І хоча ми отримали її в doom 2016, мартін холмберг вирішив дати нам уявлення про те, як могла б виглядати сучасна версія монстра з doom 3.

Якщо ви не в курсі, мартін холмберг-старший художник по оточенню в epic games. І цей новий сучасний погляд на скасовану володарку павуків з doom 3 виглядає просто приголомшливо.

Як вже було сказано, мартін використовував концепт-арт володарки павуків з doom 3 для його створення. Художником, який створив оригінальний концепт-арт, був кеннет скотт, і він теж включений в галерею нижче.

До того ж він черпав натхнення з останньої версії володарки павуків, створеної дензілом о’нілом.

+ ще 4 картинки

Для створення цього монстра мартін використовував maya і zbrush. Потім він використовував painter для текстурування і marmoset для рендеринга. І хоча це не низькополігональна модель, вона заснована на високополігональній моделі і створюється так, як мартін робив би ігровий ассет.