Ставки на спорт в бк Паріматч

12-23-2020
БК Parimatch: ставки на спорт - Зеркало Мира

Онлайн ставки на спорт в live-режимі в бк Паріматч

Як укладати ставки на спорт в live-режимі в букмекерській конторі Паріматч, їх особливості, переваги і недоліки. Коефіцієнти і маржа в лайві.

Сучасні технології дозволяють беттерам укладати ставки на спорт лайв в режимі реального часу. У той же час зареєстровані користувачі, які мають позитивний баланс, можуть стежити за відеотрансляцією. Таким чином, клієнти букмекерської контори можуть оцінити підготовку спортсменів, їх форму, безліч інших факторів і зробити більш точний прогноз. Також хочемо вам порекомендувати https://gorilla.in.ua/uk/obzor/mobilnoe-prilozhenie ставки на спорт в БК Паріматч.

Завдяки зрозумілому інтерфейсу навіть новачки швидко зрозуміють, як укладати ставки на спорт live в букмекерській конторі Паріматч. Особливість ставок в онлайн режимі-це змінюється коефіцієнти. Всі дані миттєво відображаються на сайті. Зробити виграшне вкладення можна:

  • знаючи командний склад;
  • стежачи за порушеннями, видаленнями з поля;
  • володіючи інформацією про стан здоров’я;
  • оцінюючи погодні умови та місце проведення зустрічі

Результати прогнозування представлені на сайті букмекера.

Паріматч live: особливості онлайн вкладень

У букмекерській конторі основні ставки на спорт Паріматч live можна укласти більш ніж на 20 видів змагань. Доступні події відображаються в лівій колонці і позначені спеціальним значком. Найбільшою популярністю користуються ігри, організовані на території країн снд. Чимала увага також приділяється зарубіжним змаганням першого дивізіону. Доступна лінія ставок представлена:

  • ординарами;
  • експресами;
  • системами!

У бк конторі Паріматч передбачені такі види ставок на спорт як: кількість штрафних, видалення з поля, перший гол, удари в стулки воріт, тотал, гандикап, фора, подвійний результат і пр.ставки на спорт підбираються з урахуванням виду змагання. Для укладення парі потрібно:

  • вибрати подію;
  • відзначити ставку;
  • підтвердити дію в купоні!

Попередньо бажано продумати стратегію. Новачкам в Паріматч рекомендується зупинити свій вибір на» фіксованому відсотку «або ж»фіксованій сумі ставок”. Недосвідченим беттерам не рекомендується використовувати “вилки”.

Укладаючи онлайн парі в Паріматч або вкладаючись в тоталізатор потрібно враховувати розмір маржі. У лайві цей показник до 10%. Розмір коефіцієнтів знаходиться на середньому рівні. Якщо ви ставите на два варіанти, множник складе 1.85. При більш високих значеннях, показники зростають до 2.7-3.

Бк parimatch: переваги та недоліки

Серед переваг вкладень в лайве в Паріматч в першу чергу варто назвати можливість швидкого заробітку. Щоб уникнути програшу, бажано підстрахуватися, уклавши пар на виграш обох команд. Для більш точного аналізу слід спостерігати за ходом гри, щоб вчасно відреагувати на зміну коефіцієнтів. Під час матчу мультиплікатори можуть рости, що є чудовою можливістю для додаткового заробітку.