стратегії перемоги в ігрові автомати

6-12-2020

 

Хочете відпочити від нудних буднів? Цікавить захоплюючу подорож у світ Стародавнього Єгипту? Вирушайте на пошуки незліченних скарбів фараонів в ігрові автомати Книжки. Також хочемо порекомендувати пограти в  игровые автоматы демо играть бесплатно  , тут великі шанси на перемогу.

Програмістам компанії вдалося створити слот, лідируючий в топовій десятці найбільш популярних апаратів онлайн-казино. З 2003 року розробник став випускати програмне забезпечення для гральних закладів, органічно поєднуючи цікаві сюжети, детальну графіку і хорошу віддачу апаратів.

Про слоті Book of Ra

Приємно, що Novomatic приділяє величезне значення якісній графіці своїх ігрових продуктів. Книжки ігрові автомати отримали оригінальна назва Book of Ra, але азартні користувачі вирішили іменувати популярний слот простіше – Книжками. За відгуками гэмблеров, слот відкриває величезні перспективи для перемоги і збагачення. Особливості ігрової машини:

  • Сюжет гри пов’язаний з Давнім Єгиптом, користувачам пропонують відшукати незліченні багатства фараонів і розгадати таємниці найдавнішої цивілізації.
  • Інтерфейс стилізований з урахуванням тематичного сюжету, символи повністю відповідають давньоєгипетської епохи, з екранів на гравців дивляться таємничі сфінкси і скарабеї.
  • Ігровий процес в автомати Книжки проходить на п’яти барабанах з можливістю активації дев’яти ліній виплат. Вся потрібна інформація доступна натисканням кнопки INFO.
  • Передбачений режим автоматичного гри – слідкуйте за обертанням барабанів, покладаючись на прихильність примхливої фортуни, і забирайте солідні призи.

По популярності слот не поступається таким апаратам, як Фруктовий коктейль або Крейзі Манки. Щоб відчути захоплюючу атмосферу пригод і азарту, відправляйтеся в подорож в минуле до берегів Нілу і відшукувати незліченні скарби в країні фараонів.

Оформлення і навігація

Ігрові автомати Книжки відрізняються яскравою графікою, добре промальовували символами. Фон екрана з перших секунд запуску апарату задає потрібний настрій і атмосферу. На задньому плані екрану видно єгипетські піраміди на тлі призахідного сонця. Бічні кнопки, що позначають лінії, представлені декількома різнокольоровими відтінками. Центральна частина екрана, на якій обертаються барабани, ефектно виконана в темному кольорі, а самі символи розташовані в чорному або жовтому тлі. Однозначно, дизайн апарата не ріже очі і не відволікає від ігрового процесу. Можна виділити переваги інтерфейсу і навігації:

  • Всі важливі кнопки управління винесені на головну панель, комфортно розташовані в нижній частині екрана.
  • Ігровий автомат Книжки має привабливий дизайн, детально стилізований під тематику Стародавнього Єгипту.
  • Яскравий логотип апарату прикрашає верхню частину ігрового поля, а символи апарату відрізняються гарною графікою.
  • Навігація проста і зрозуміла навіть недосвідченому гемблеру, інтерфейс апарату не дратує зайвими елементами оформлення.

Безумовно, ігрові автомати Book of Ra заслуговують уваги азартних користувачів. Крім захоплюючої подорожі в далекий Єгипет часів правління фараонів, гравець отримує можливість помітно збільшити банкролл, оскільки виграшні комбінації випадають часто.