Стратегії перемоги в покер

10-12-2020

 

Багато хто помилково приписують покер до таких азартних ігор як слоти і казино. Вони вважають, що в цій грі все вирішує удача. Звичайно, покер онлайн на реальні гроші на ґрунтується на ймовірності. Але грає в нього людина, підбираючи стратегію і приймаючи рішення. Тільки від нього залежить ймовірність перемоги в покері. Хочемо порекомендувати пограти в покер на сайті покерок , тут великі шанси на перемогу.  

Якими Скілом володіє хороший гравець?

Сильний гравець має низку якостей і навичок:

  • знання і вміння застосовувати стратегії;
  • розуміння стилів гри;
  • швидке визначення сили стартових рук;
  • витримка;
  • вміння контролювати емоції;
  • знання банкролл-менеджменту;
  • стресова стійкість.

Володіє цими скіла людини можна впевнено назвати спортсменом, а не азартним гравцем. Покер – це не бінго і не рулетка. Виграють тільки найсильніші.

Ймовірності в покері

Шанси на те, що станеться певна подія чи ні, називається ймовірністю. За столом покеру вона має ключове значення. Розуміння ймовірності дозволяє з’ясувати чи вигідно це рішення зараз. Вибір правильних дій, заснованих на математичному прорахунку шансів, є запорукою успіху будь-якого гравця. Імовірність виграти в покер безпосередньо залежить від аналізу прибутковості і логічної оцінки всіх сформованих в грі ситуацій.

Важливим є підрахунок ОДДС. Правильний розрахунок шансів на банк допомагає краще розуміти гру і приймати правильні рішення. Вважаються вони за формулою: (розмір банку / розмір необхідної ставки) + 1. Візьмемо приклад. Пот становить 50 доларів, а для колла потрібно 10 $. В даному випадку отримаємо такі піт-ОДДС: 50/10 + 1 = 6. Тобто 6 до 1 у нас шанси забрати банк.

Ще одна типова ситуація. Два гравці йдуть олл-ін на префлопі, відбувається розкриття карт і ми можемо дізнатися ймовірність перемоги в покері в процентному співвідношенні.

Як бачимо, гра в покер заснована на можливостях, знання яких допоможе помітно підвищити рівень професійності, досягти значних успіхів, поліпшити тактику і стратегію. Імовірність виграшу в покері онлайн розраховується, як і в грі наживо. Звичайно, деякі нечесні руми можуть підкручувати ГСЧ (генератор випадкових чисел), в результаті чого спостерігається ситуація, коли у всіх гравців трапляються сильні карти набагато частіше, ніж це повинно бути. Незважаючи на це, знання шансів є фундаментом побудови успішної покерной кар’єри. Якщо ви не вивчали їх раніше, почніть ознайомлення прямо зараз. Ви будете набагато впевненіше себе почувати за столом покеру і приймати усвідомлені логічні рішення.