СТВОРЮЄМО ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН: СЕКРЕТИ УСПІХУ

2-10-2020

Будь-який власник інтернет-магазину прагне до того, щоб залучити покупців. Тому всі замислюються, що саме для цього потрібно, в чому секрет успіху. Адже сьогодні в Інтернет-просторі є величезна безліч подібних магазинів, в числі яких зустрічаються і торгові гіганти , і маленькі, нікому не відомі «лавочки». Думаєте, досягти високого рівня нереально в умовах подібної конкуренції? А ось і ні! Адже насправді ніякої монополії тут не існує, а будь-який топовий магазин колись був маленьким молодим сайтом. Тому вище ніс і давайте розбиратися, як зробити Інтернет-магазин популярним. Також хочемо порекомендувати почитати на сайті про Создание Интернет магазина

Для цього потрібно насамперед зрозуміти, чого хоче від вас покупець. Орієнтація на аудиторію – ось секрет успіху будь-якого проекту! Тому якщо ви вирішили створити інтернет-магазин, то потрібно приділити увагу тим факторам, які найбільш важливі для споживача.

Простота оформлення
Коли людина заходить на ваш сайт, то йому повинно бути там зручно. Тому потрібно продумати структуру, максимально комфортну для користувача. Адже яким би різноманітним не був ваш асортимент, як би не були привабливі ціни, якщо людина не знайде у вас потрібний йому продукт, то він піде на інший сайт і купить товар там. Грамотна і проста структура сайту дуже важлива-товари потрібно ділити на категорії і підкатегорії, використовувати форму пошуку, давати користувачам можливість залишати коментарі і так далі.

Привабливість дизайну
Припустимо, у вас шикарний асортимент продукції, доступні ціни, є акції та знижки… Але коли людина заходить на ваш сайт, дизайн чомусь викликає у нього неприємні відчуття. Причиною можуть бути занадто нав’язливі кольору або, навпаки, тьмяна колірна гамма, що навіває нудьгу. Одним словом, потрібно постаратися зробити дизайн одночасно і привабливим, і не дратівливим. Це дуже важливо, адже якщо потенційний покупець залишає інтернет-магазин, ледь в нього зайшовши, то бізнес приречений на провал.

Довіра
Вам потрібно розташувати клієнта до себе, зробити так, щоб він вам довіряв. Буває, що людина вже готова зробити замовлення по певному товару, але потім заходить в розділ «контакти», а там ніяких даних, навіть адреса не вказана. У деяких магазинів у вигляді зворотного зв’язку є тільки форма листа адміністратору. У таких випадках покупець може поставитися до магазину з підозрою і купити товар в іншому місці. Тому постарайтеся вести торгівлю чесно і відкрито. Вказуйте побільше даних і контактів – відвідувач повинен відчувати зворотний зв’язок, тоді він зможе довіряти вам.

Назва
Ви не уявляєте, як багато інтернет-магазинів зазнало повний провал через непродуманого назви. Важливість грамотного неймінга тут складно переоцінити. Якщо ви хочете замовити інтернет-магазин, то потрібно подбати про просте і в той же час запам’ятовується імені. Воно не повинно бути довгим або заумним, і при цьому повинно викликати асоціації з реалізованим товаром.

Асортимент
Ви не можете називатися інтернет-магазином, якщо у продажу у вас тільки три рушники. Потрібно подбати про закупівлю товарів різних брендів і цінових категорій, щоб у покупця був вибір.

Ціна
Тут все зрозуміло-ціни повинні бути доступними і конкурентоспроможними. Іноді дуже корисно проводити акції, влаштовувати знижки і розпродажі. Так, при цьому ви отримаєте менший прибуток, але зате завоюєте прихильність і довіру покупця. А той, якщо залишиться задоволений, порадить ваш сайт своїм друзям і знайомим. Тобто фактично зробить вам рекламу.

Оптимізація
Про ваш ресурс повинні знати, тому його потрібно наповнити контентом, адаптованим під пошукові запити. У цьому Вам допоможе наша студія програмування w34u. ми розкрутимо інтернет-магазин дешево, оперативно і білими методами.