“супермени і люди-павуки всім набридли”: філіп кіркоров показав себе в образі жар-птиці з “останнього богатиря 3”

24

Російський музикант філіп кіркоров показав персонажа, якого він зіграв у казці ” останній богатир: посланник темряви “, знятої спільно з disney .

Поп-співак виконав у фільмі роль жар-птиці , яка за сюжетом емігрувала з білогір’я і влаштувалася в москві, знайшовши покликання в шоу-бізнесі. Персонаж постане перед глядачами в двох різних версіях: людської і пташиної. В останньому випадку для створення образу використовувався захоплення рухів і ефекти комп’ютерної графіки з накладеною головою і бородою кіркорова.

У себе в instagram артист виклав кілька фотографій зі знімального майданчика і поділився думкою і зіграному герої.

” для мене було неймовірним задоволенням брати участь у проекті, тим більше коли я дізнався, що за роль мені належить зіграти. Прообразом моєї жар-птиці став птах фенікс.

Я дуже люблю казку, уолта діснея і російський епос, герої якого, як мені здається, повинні сподобатися у всіх країнах. Я впевнений, що за кордоном всім набридли супермени і люди-павуки, і наші колоритні казкові персонажі – баба-яга, водяний, чудо-юдо і жар-птиця – повинні гарантувати нам «оскар»”.

“останній богатир: посланник темряви” – третя частина серії. Попередні два фільми виявилися дуже успішними, зібравши в прокаті майже 60 мільйонів доларів.

Згідно історії, в триквелі іван знайшов богатирську силу і збирається одружитися з василиною, але в самий розпал підготовки до свята наречену викрадають. Герой і його друзі відправляються з білогір’я в сучасну москву на пошуки і знайомляться з жар-птахом, яка повинна допомогти знайти василину і дати відсіч древній пітьмі.

Реліз фільму відбудеться 23 грудня .