Take-two випустить більше vr-ігор у майбутньому

24

Шанувальники grand theft auto мають кілька цікавих речей, які можна з нетерпінням чекати в найближчому майбутньому. Незважаючи на те, що це, здається, займе деякий час, перш ніж gta 6 вийде, grand theft auto: the trilogy – the definitive edition незабаром вийде, а нещодавно також стало відомо, що facebook співпрацює з rockstar games, щоб принести vr-версію grand theft auto: san andreas в meta quest 2, так само, як вони співпрацювали з capcom для resident evil 4 vr.

І схоже, що материнська компанія rockstar take-two interactive не збирається зупинятися на сан-андреасі, де мова йде про її зусилля по віртуальній реальності. У недавньому щоквартальному фінансовому звіті компанії, коли його запитали про те, чи планує take-two інвестувати більше в vr, генеральний директор штраус зельнік сказав, що, хоча він спочатку мав сумніви щодо потенціалу vr для широкого успіху, це “захоплююча технологія”, з якою take-two буде продовжувати взаємодіяти.

” ми завжди говорили, що хочемо бути там, де знаходиться споживач. І коли vr вперше з’явився як потенційна технологія, хоча я висловив певний скептицизм щодо того, що він стане дуже широким споживчим додатком, я також думав, що це дійсно захоплююче технічно, і сказав, що ми будемо брати участь.”rockstar вже вивела l. A. Noire у vr. Nba 2k прийшла в vr. Я впевнений, що в майбутньому у нас буде більше vr-ігор.«тому ми завжди раді, коли наші творчі команди можуть грати своїми колективними м’язами і робити різні речі, і ще належить побачити, наскільки це може бути важливо. Ми ніколи не робимо таких прогнозів, але ми дуже раді можливостям».