Тактична рольова гра expeditions: rome надійде в продаж 20 січня для steam

33

Розробники з датської студії logic artists спільно з видавництвом thq nordic назвали точну дату релізу тактичної рольової гри expeditions: rome. Проект надійде в продаж 20 січня для steam. Відповідна інформація міститься в свіжому трейлері.

Джерело зображення: steam

Expeditions: rome — класична рольова гра від творців expeditions: viking. На релізі вона зможе запропонувати більше 40 годин сюжетної кампанії, дія якої відбуватиметься на просторах європи та північної африки. Користувачам чекають напружені покрокові битви, прокачування свого героя, управління легіоном, дослідження, грабежі і ремесло.

” доля імперії в ваших руках! 20 січня 2022 року ви зможете стати легатом римського легіону і провести свої війська через грецію, єгипет і галію. Ви знайдете владу і вплив, а ваше слово буде мати вагу у всіх важливих політичних справах риму. Ваші рішення змінять життя товаришів, солдатів і навіть долю цілих народів», — свідчить офіційний опис до гри.

Події expeditions: rome розгортаються за часів римської республіки протягом десяти років — за цей період головний герой встигне побувати в різних точках планети, включаючи вічне місто.