Techland трохи докладніше розповіла про зброю в dying light 2

24

Незважаючи на те, що dying light 2 затримається на пару місяців щодо оголошеної раніше дати, переставати постачати нас подробицями проекту розробники не збираються. Сьогодні, наприклад, techland опублікувала новий випуск з циклу dying to know more. Головною темою свіжого ролика стала зброя; вірніше, його перетворення з часів першої світової війни.

Як відомо, події dying light і dying light 2 поділяють двадцять років. За цей час змінилися монстри, що вижили, ну і, як наслідок, зброя. Якщо раніше зброя являло собою звичайні побутові речі, посилені в кустарних умовах, то в сиквелі… Мало що змінилося-змінилися лише масштаби виробництва. Нам також доведеться збирати озброєння з барахла, завдяки чому виникають самі божевільні і неймовірні дизайни.

В dying light 2 буде і технологічне зброю, але знайти його складно, а тримати в робочому стані — ще складніше. В основному доведеться орудувати підручними посиленими предметами. Як і в оригіналі, в сиквелі зброя буде розділятися на рівні якості: чим якісніше зброя, тим довше воно прослужить. Готується зламатися зброю буде видавати характерні звуки, так що зненацька вас ситуація з зносився озброєнням застати не повинна.

Крім того, для кожного завдання слід застосовувати конкретну зброю: вразити дрібні і рухливі цілі з лука, наприклад, буде якщо не неможливо, то дуже близько до неможливості. Велику роль гратимуть гранати: противників багато, і не завжди з ними можна буде впоратися за допомогою холодної зброї.

Всього в dying light 2 представлено близько двохсот видів різного озброєння, і techland безмірно цим пишається. Нагадуємо, що тепер dying light 2 запланована до релізу 4 лютого. Якщо реліз знову перенесуть, не здивуємося, але хотілося б наврочити.