Телефони для літніх людей

123

Ідеальний мобільний: яким його бачать літні люди? надійним, гучним, з ємною батареєю, великими кнопками і чітким екраном! пропонуємо вашій увазі огляд 4 найбільш цікавих “бабушкофонов”, доступних у продажу в 2015 році.

Sigma mobile comfort 50 slim

Великі цифри і букви на дисплеї, великі, чіткі і неймовірно зручні кнопки, ліхтарик, клавіша sos з можливістю програмування – цими та безліччю інших можливостей може похвалитися даний мобільний телефон для літніх людей. При цьому апарат зможе з легкістю озвучити всі цифри, які набере власник, прочитати номер, з якого надходить дзвінок, і навіть сказати, хто вимагає розмови, якщо ім’я абонента збережено в довіднику.

Кнопку sos можна налаштувати на почерговий виклик трьох абонентів. Якщо ніхто не візьме трубку, телефон відправить смски з попередньо зазначеним текстом. Серед додаткових функцій слід виділити підтримку мр3-файлів, можливість використання змінних флешок і наявність камери.

Апарат доступний в різних колірних модифікаціях. Можна відразу купити по трубці і для дідуся, і для бабусі-вельми зручно.

Philips xenium x5500

Більш цікавий варіант. На нього варто звертати увагу в разі, коли важливі не тільки величезні кнопки і гучний динамік, але і ємна батарея. І цьому філіпсу є чим похвалитися! батарея має ємність аж в 2900 маг-вражає, правда? така робота дозволить безперервно говорити близько 30 годин (звичайно, навряд чи хтось стане це робити, але факт є факт).

Якщо ж бабуся або дідусь буде розмовляти по мобільнику не більше години-півтора в день, його доведеться заряджати 1-2 рази на місяць. Можна установіть2 сімкарти для вигідного зв’язку з усіма онуками. Та й в цілому призначені для користувача характеристики трубки на цілком непоганому рівні. Тут і екран на 2,6 дюйма, і п’яти мега-піксельна камера, так що це варіант для більш «просунутих» пенсіонерів. Та й коштує він дорожче більшості своїх “побратимів”.

Універсальний варіант для літніх людей, дітей і людей з порушеннями зору, тому що у нього є:

1. Величезні кнопки-точно не промажешь.

2. Яскраві, чіткі і великі літери на екрані – тепер можна не примружуватися.3. Опуклі символи на кнопках – можна набрати цифри, навіть не дивлячись на клавіші. Зручно для погано бачать людей.4. Два слота для сімок-дзвінки будуть максимально вигідними.

Екран хоч і маленький (всього-то 1,77 дюйма), але смски на ньому читаються без проблем – яскравість дисплея і чіткість шрифтів дозволяють не напружувати очі. Апарат міцний і одночасно легкий – заслуга сучасного пластика, обраного для виготовлення корпусу. Можна встановити флешку і записати улюблених бабусиних або дідусевих пісень.

Одним словом, практичний, надійний, зручний, гранично простий у використанні і легкий мобільник – саме те, що потрібно більшості літніх людей.

Alcatel 2004c

Елегантна модель, доступна в чорному і білому виконаннях. Кнопки великі, цифри розрізняються без проблем-головна умова для зарахування до ряду мобільних для літніх дотримано в повному обсязі. Апарат має оптимальні розміри і комфортно лежить в руці. Параметри екрану цілком стандартні для даної категорії – 2,4-дюйма, яскраве підсвічування, хороші шрифти. Динамік гучний, вібрація теж відчутна, при бажанні можна вибрати свою мелодію.

Доступна можливість збільшення обсягу вбудованої пам’яті. Також присутні радіо і камера. Батарея досить ємна – можна безперервно розмовляти 7-8 годин або ж заряджати телефон раз в 1-2 тижні при помірній експлуатації.