Telltale games обіцяє, що “скоро з’явиться нова інформація по the wolf among us 2

38

У той час як the game awards 2021 почав згортатися, одне дивовижне оголошення, зроблене під час шоу, полягало в тому, що telltale games співпрацює з deck nine games, розробником life is strange: true colors, щоб створити абсолютно нову епізодичну гру, в науково-фантастичної всесвіту популярного телешоу amazon prime the expanse. Тим не менш, багато шанувальників студії були трохи незадоволені відсутністю інформації, що відноситься до the wolf among us 2.

Тепер, в офіційній заяві в блозі компанії, telltale games пообіцяла, що скоро з’явиться більше інформації про the wolf among us 2, особливо в одному з майбутніх випусків game informer.

ще в грудні 2019 року ми показали, що twau2 виходить на пре-продакшн. Команда наполегливо працює, але ви, можливо, помітили, що у нас немає нічого нового, щоб сказати про це для the game awards.ми знаємо, що ви, наші фанати, проявили неймовірне терпіння і підтримку. Ми також знаємо, що у вас є купа питань про те, що відбувається в telltale (і в fabletown) — ми бачимо їх кожен день в соціальних мережах.доброю новиною є те, що ми зможемо відповісти на деякі з ваших питань найближчим часом…ось чому ми збираємося бути у випуску 342 game informer, який вийде всього через пару тижнів! ми збираємося розповісти про наші ігри, роботу на новому движку і про те, як telltale відновлює нову студію.

Вперше анонсована ще в 2017 році, друга спроба до відомої епізодичної пригодницької гри 2014 року мала досить бурхливий цикл розробки – і це м’яко кажучи.

У 2018 році через внутрішні фінансові проблеми велика частина команди розробників була звільнена, а проект заморозили на невизначений термін.

Звичайно, lcg entertainment вийшла на сцену як інвестор і допомогла відродити telltale незабаром після цього, перш ніж на the game awards 2019 було зроблено офіційне оголошення, яке знову розкриває довгоочікуване продовження до великого задоволення шанувальників.