Tesla продала 100 тисяч електромобілів за раз-компанія уклала угоду з прокатом авто hertz на $4,2 млрд

18

Компанія hertz, що надає послуги оренди транспортних засобів, вирішила закупити у компанії tesla 100 тисяч електричних седанів, повідомляє bloomberg. Вартість операції становить $4,2 млрд.на тлі цієї новини акції компанії tesla в понеділок, 25 жовтня зросли на 7%. За даними інформаційного агентства cnbc, вартість одного паперу склала більше $970.

Джерело зображення: getty images

Як пише bloomberg, посилаючись на джерела близькі до цього питання, доставка всіх замовлених електромобілів tesla для компанії hertz займе 14 місяців. Перші партії машин model 3 стануть доступні для оренди американським і європейським клієнтам hertz вже в листопаді поточного року. Для них же будуть передбачений доступ до зарядних станцій tesla, проте hertz також приступила до будівництва власної інфраструктури зарядних станцій.

Цікаво, що hertz ще в минулому році перебувала на межі банкрутства. Через пандемію коронавірусу і пов’язаними з нею локдаунами сервіс автомобільної оренди не користувався великим попитом. Цього року компанію придбали інвестиційні фірми knighthead capital management і certares management.

Джерела bloomberg також повідомили, що обсяг замовлення електромобілів компанією hertz становить близько 1/10 від того, що tesla здатна зробити за рік.