Тест автономності honor 50: граємо в tes і дивимося фільми

37

Час роботи смартфона хвилює покупців не менше, ніж його камери і дизайн корпусу. Міський темп життя передбачає постійну взаємодію з гаджетом: телефон потрібен для роботи, розваг і листування з рідними. На що здатна батарея honor 50 в повсякденних сценаріях? давайте розбиратися.

Кіномани у справі

Апарат оснастили акумулятором на 4300 маг. Показник аж ніяк не рекордний, але вище, ніж у моделі попереднього покоління, де з автономністю був порядок. Перевірили час роботи honor 50 у справі. Всі тести проводили з динамічною частотою оновлення екрану. Для початку запустили 1080p-ролик через онлайн-програвач mx player на максимальній яскравості. Гаджет при цьому знаходився в авіарежимі. В таких умовах honor 50 здатний безперервно крутити відео протягом 17 годин з невеликим. З урахуванням яскравого дисплея це хороший результат.

Друга перевірка-відтворення youtube-контенту в дозволі 720p через wi-fi. На середній яскравості смартфон програвав плейлисти майже 16 годин.

Як справляється з іграми

Ресурсомісткі ігри здатні швидко розрядити телефон навіть з великою батареєю. Тут багато що залежить не тільки від потужності заліза, а й оптимізації. Знову підключаємося до wi-fi, викачуємо the elder scrolls: blades, виставляємо яскравість дисплея на середнє значення. Далі цілу годину бродимо по печерах, винищуючи гоблінів і кастуя магію на агресивних тролів. Після такої баталії акб розрядилася на 17%, що можна вважати хорошим результатом.

А як йдуть справи з казуальними хітами? щоб протестувати це, запустили медитативну alto’s adventure. Годинна гонитва за ламами на максимальній яскравості витратила 24% заряду акумулятора. Показник гідний: можна відволіктися від рутини і не турбуватися, що апарат вимкнеться під час поїздки на роботу або назад.

До вечора без підзарядки

Ще одна перевірка — відеозйомка. Зазвичай цей сценарій серйозно навантажує будь-який гаджет. Однак honor 50 впорався із завданням гідно: запис 10-хвилинного кліпу в 4k розрядила батарею на 4-5%. Для створення пари роликів в tik-tok або reels цього більш ніж достатньо.

Фінальним випробуванням стало інтенсивне використання honor 50 протягом повного робочого дня. Пара годин ” яндекс.музики«, регулярне листування в месенджерах, перегляд youtube, instagram і» вконтакте”, читання книги в програмі fbreader — в такому режимі експлуатації вдалося отримати трохи більше 6 годин активного екрану.

Смартфон оснастили блоком живлення на 66 вт — цифра значна, як у багатьох ноутбуків. За 6 хвилин вдалося живити смартфон з 0 до 25%, а до 70% — за 20 хвилин. Повний цикл підживлення акб зайняв трохи більше 40 хвилин.

Автономності honor 50 вистачає, щоб цілий день не думати про розетку. Новинка економно витрачає батарею в більшості сценаріїв. Апарат підходить для робочих завдань і мультимедійних розваг, при цьому не потребуючи частої підзарядки.