Тестування цифрового рубля почнеться в січні 2022 року

69

Тестування цифрового рубля банком росії почнеться з січня наступного року, і перешкод до впровадження нового варіанту вітчизняної валюти в цб рф поки не бачать. За словами першого заступника голови банку ольги скоробогатової, за результатами тестування розроблять “дорожню карту” впровадження цифрового активу на російському ринку.

1prime.ru

Повідомляється, що тестування буде проходити в кілька етапів — розглядаються різні сценарії і різні види операцій. За результатами реалізації пілотного проекту розроблять не тільки план впровадження цифрового рубля, а й необхідні правки в законодавчі документи.

«банк росії планує почати тестування прототипу платформи цифрового рубля з січня 2022 року, як і заплановано концепцією, яку ми опублікували навесні цього року. В даний час йде активна розробка платформи», — заявила скоробогатова.

Стверджується, що нова платіжна інфраструктура є унікальною платформою, одним з ключових проектів центробанку. За словами скоробогатової, саме тому її внесли в стратегію розвитку фінансового ринку до 2030 року.