Тім кук заявив, що залишається головним фанатом доповненої реальності, хоча у apple поки немає таких пристроїв

19

Компанія apple поетапно впроваджує технології доповненої реальності в свої пристрої на рівні програмного забезпечення, але спеціалізованого пристрою або носимої гарнітури в її арсеналі поки немає. На минулій презентації ніяких супутніх одкровень не прозвучало, але тім кук (tim cook) продовжує вважати себе головним фанатом подібних технологій.

Джерело зображення: getty images

Відповідну заяву, як зазначає cnbc, генеральний директор apple зробив в інтерв’ю, яке теж відбулося на цьому тижні. Він повторив багато тез щодо технології доповненої реальності, які вже висловлював раніше:»я вважаю, що доповнена реальність є однією з видатних технологій, яка дозволить нам одного разу озирнутися в минуле і здивуватися, як ми раніше без неї обходилися”.

Вже зараз, на думку тіма кука, технології доповненої реальності можуть знайти гідне застосування в освіті, спільній роботі і підборі меблів для інтер’єру реально існуючих приміщень. Згодом ці технології будуть ставати тільки краще, а себе кук вважає «фанатом номер один», коли мова йде про доповненої реальності.

Багато конкурентів apple вже мають гарнітури доповненої або віртуальної реальності. Facebook, деякий час тому поглинула розробника шоломів віртуальної реальності oculus vr, днями представила створені у співпраці з ray-ban сонячні окуляри, назвавши їх предтечею появи більш досконалих пристроїв. Microsoft зі своїм шоломом hololens вже впевнено обкопується в корпоративному сегменті і навіть уклала контракт з американськими військовими, які проводять тренування бійців за допомогою цих гарнітур. Google свої окуляри glass представила ще в 2013 році, хоча і встигла зрозуміти, що в існуючому вигляді вони не готові для виходу на ринок.