Топ-7 ігор симуляторів ремонту дому та будівництва

9-15-2020

Більшість ігор з часом приїдаються і відправляються в забуття, тільки не скромні симулятори, яким завжди знайдеться місце в арсеналі справжнього геймера. Тим більше такі симулятори, які дозволяють займатися ремонтом, не наводячи безлад у власному помешканні або надають можливість купити обої та меблі і будь-коли міняти їх безліч разів, не відчуваючи стресу. Отже, беріть молоток та цвяхи, чи то пак мишку та клавіатуру – перед вами список ігор про будівництво.

1. Design This Home

Одна з перших ігор про ремонт і дизайн будинку. Однак це все ще досить популярна гра, яка дає доступ до тисяч кімнат, які треба привести до ладу. Ви зможете пофарбувати стіни, відремонтувати підлогу, облаштувати шафи та багато іншого. Крім того, вам потрібно буде здати цей будинок мешканцям.

2. House Flipper

Оригінальна гра, яка є симулятором для інвестора-будівельника. Вона дозволяє гравцям виступати в ролі підприємця, який купує квартири, що потребують ремонту. Через те, що у такій нерухомості зазвичай буває багато неприємних сюрпризів, завдання включають ремонт, прибирання й меблювання квартири, а потім її продаж з прибутком.

3. House Designer: Fix & Flip

Весела симуляція для тих, хто не терпить безладу та захоплюється процесом ремонту й дизайну. На першому етапі треба навести лад у невеликому приміщенні – прибрати сміття та розставити меблі. Потім стають доступні масштабніші проекти, що включають ремонт. Зібравши капітал, можна купувати будинки, ремонтувати їх та продавати з зиском.

4. The Sims 4

В цій грі потрібно створити Сіма – аватара людини, використовуючи набір для створення персонажів. Як тільки ваш Сім буде готовий, ви отримаєте невелику суму грошей, щоб купити собі будинок. З огляду на скромні фінанси, вибору не так вже й багато, але ви можете його розбудовувати, ремонтувати та оздоблювати, покращуючи умови життя свого Сіма (або використавши всім відомі коди для отримання грошей-сімолеонів).

5. Design Home

Це гра з декорування дому, яка дозволяє проектувати кімнати та будувати будинки подібним чином до The Sims. Граючи в цю гру, ви швидко поринете в неї і відкриєте той факт, що вибирати малюнок для стіни та обідні столи – це таки весело. Як і в інших подібних іграх, чим більше ви граєте – тим більше речей ви можете заробити або придбати. Ба більше, ви можете ділитися фотографіями своїх дизайнів у соціальних мережах.

6. My Home Makeover

Одним з перших аспектів, на який звертаєш увагу, відкриваючи цю програму, є її приголомшлива тривимірна графіка – все виглядає неймовірно реалістично. Ви будете дизайнером, і вам потрібно допомогти клієнту отримати будинок своєї мрії. Вся ідея може здатися простою – побудувати, змінити та оздобити будинок, але загальний процес надзвичайно захоплює.

7. Construction Simulator 2015

Гра дозволяє будувати різні конструкції з використанням цілого ряду будівельної техніки: екскаватори, крани, бетономішалки, вантажівки тощо. Завдяки ліцензії провідних виробників згаданого обладнання, машини достовірно відтворені як за зовнішнім виглядом, так і за звуками. Гра відтворює весь процес будівництва від підготовки майданчика та розміщення фундаменту до оздоблювання будівлі.

Всі ці ігри дозволять зрозуміти, що вам подобається в стилі, а потім зробити це реальним у вашому житті. Спробуйте – воно того варте.