Tor browser

150

Tor browser — це браузер на основіfirefox з низкою додаткових заходів для забезпечення конфіденційності користувача. Функціонує на основі мережі tor, інфраструктура якої працює через розподілену мережу серверів, підтримуваних ентузіастами по всьому світу. Розрахований на підвищення анонімності і боротьбу з цензурою. Дозволяє приховувати реальні параметри підключення, обходити блокування, а також забезпечує доступ до ресурсів в псевдо-домені onion.

Головне завдання tor і tor browser — забезпечення повної анонімності і безпеки користувача. Вважається, що при роботі через цей браузер користувача дуже складно відстежити.

Tor browser вважається дуже простим і дуже повільним інструментом для обходу будь-яких блокувань. Якщо vpn-з’єднання потрібно налаштовувати, то достатньо лише завантажити tor browser і він відразу готовий до роботи. Тобто, багато користувачів сприймають це як простий спосіб скористатися складним сервісом.

По суті, tor browser є браузером firefox з набором доповнень, які і включають в програму інструменти для забезпечення анонімності: tor, openssl, libevent, torbutton, tor launcher, https everywhere, noscript, meek, obfs4proxy.

Цей браузер не рекомендується для повсякденної роботи. Більшість користувачів зіткнеться зі значно повільнішим завантаженням будь-якого змісту, через масу складних перенаправлень і т. П.