Третє місце запустило першу в світі nft-платформу third place nft на блокчейні free ton

26

15 жовтня 2021 петербурзький культурний простір третє місце запустило nft-платформу third place nft для об’єктів мистецтва реального світу, що працює на базі найпродуктивнішого блокчейна в світі free ton. На платформі художники та галереї зможуть токенізувати свої роботи, а також реєструвати і продавати ексклюзивні права на твори.

На відміну від більшості популярних nft-платформ, присвячених криптоарту, платформа third place nft орієнтована на проекти, пов’язані з реальними культурними цінностями. Завдяки цьому з’являються нові механіки володіння і монетизації предметів мистецтва через nft.

Багато nft-проектів стикаються з проблемою сміття. Хайп на невзаимозаменяемих токенах породив величезну кількість робіт, які не мають культурної цінності. nft-платформа третього місця пропонує витончене вирішення проблеми через кураторство. Вона буде випускати власні токени, власники яких отримають ексклюзивні кураторські права. куратори зможуть голосувати за представлені роботи, виділяючи по-справжньому цінні предмети мистецтва. На першому етапі токени третього місця розподілять серед ініціаторів-авторитетних людей в галузі мистецтва. У міру розвитку проекту нові учасники зможуть отримувати токени в якості нагороди за проявлену активність.

Крім стандартного розвитку платформи третє місце планує використовувати її для спеціальних проектів. Першим і наймасштабнішим з них стане створення колективної приватної галереї класичного мистецтва. в рамках проекту третє місце планує шукати предмети мистецтва на ринку і, в партнерстві з найбільшими російськими музеями, перевіряти їх справжність.

Завдяки технології nft права користування знайденими предметами мистецтва будуть оформлені у вигляді декількох тисяч унікальних фрагментів-токенів. З їх допомогою учасники nft-платформи third place nft зможуть купувати права на предмети мистецтва по частинах. Вартість кожного унікального фрагмента буде варіюватися від 1 000 до 30 000 usd в залежності від розміру і цінності об’єкта мистецтва.

Після придбання та ввезення предметів мистецтва в росію, музей-партнер, який брав участь у його відборі, отримає права на довгострокову експозицію терміном від 3 до 5 років. Після закінчення терміну експозиції всі предмети мистецтва потраплять в галерею третього місця і будуть доступні власникам токенов без обмежень.

Завдяки nft-платформі третього місця абсолютно будь-яка людина зможе стати володарем прав на роботи вартістю в десятки мільйонів доларів. А самі шедеври живопису авторства вінсента ван гога, п’єра огюста ренуара або поля гогена прикрасять стіни російських музеїв і галерей.

«ми плануємо експонувати культурні цінності, придбані за допомогою nft-технології, в публічних просторах. Також ми вибираємо нові об’єкти мистецтва для придбання. Список цікавлять нас картин на наступний рік вже сформований. Зараз опрацьовуються юридичні моменти і вирішується завдання бронювання робіт. Наша амбітна мета на 2022 рік — купити і ввезти в країну близько 10 картин великих майстрів, в першу чергу імпресіоністів», — коментує засновник третього місця ольга звагольська.

Про третє місце

Третє місце ™ — культурний простір в центрі санкт-петербурга, в особняку лопухіних-наришкіних (будинок побєдоносцева). Його філософія полягає в об’єднанні творчих людей навколо об’єктів сучасного мистецтва і в розвитку художнього ком’юніті.

У партнерстві з галереями та на базі майданчика third place nft третє місце пропонує сучасним художникам токенізувати їхні твори. За допомогою third place nft художники та галереї можуть безкоштовно оформити nft-права на свої твори і виставляти їх на продаж. А колекціонери, купуючи предмети мистецтва на майданчику, можуть упевнитися в їх справжності.