Twitter тестує спільноти-аналог груп у facebook

80

Twitter почав тестувати нову функцію communities, яка дозволяє створювати групи на основі конкретних інтересів. Про це повідомляється в блозі сервісу.

Тепер користувачі twitter можуть бути запрошені в початковий пул спільнот, серед яких #astrotwitter, #dogtwitter, #skincaretwitter і #solefood.

Приєднавшись до спільноти, вони зможуть відправляти твіти безпосередньо іншим користувачам, а не тільки своїм передплатникам. Відзначати твіти як сподобалися і відповідати на них можуть тільки учасники групи.

Аналогічно групам в facebook і сабреддітам в reddit, у кожної спільноти в twitter будуть власні модератори, які зможуть встановлювати правила, запрошувати нових учасників і видаляти людей з групи.

Twitter запросив кілька користувачів для створення перших спільнот. Повідомити про свій інтерес до нової функції можна, заповнивши форму.

На даний момент всі спільноти доступні тільки на запрошення, але в twitter працюють над тим, щоб користувачам було простіше знаходити цікаві групи і приєднуватися до них.

У майбутньому спільноти займуть центральне місце на головній панелі навігації в мобільному додатку twitter.