У chrome для android з’явилася підтримка rss. Як її активувати (оновлено)

8

Google reader був одним з кращих рішень для читання новин rss на android пристроях до того, як його підтримка була припинена в 2013 році, і багато хто з нас шкодують про це. Але схоже, що незабаром його можливості стануть доступні користувачем браузера chrome.

Ви вже можете оцінити їх встановивши собі на смартфон або планшет останню тестову версію chrome 92 beta. Нова функція знаходиться в прихованому меню експериментальних налаштувань і щоб активувати її вам потрібно перейти в нього за посиланням chrome: / / flags/ # web-feed (скопіюйте її і вставте його в адресний рядок браузера).

Торкніться відповідного пункту, виберіть пункт «enabled» і перезапустіть браузер з’явилася в нижньому правому куті екрану кнопки або втерши картку chrome в меню останніх додатків і запустивши браузер заново.

Після перезапуску ви побачите, що в головному меню chrome, в самому його низу з’явилася кнопка «підписатися» для підписки на rss стрічку поточного сайту. Так як функція тестова, вона може не працювати на вашому пристрої. У мене, наприклад, на всіх пристроях при спроби підписки виникає помилка.

Доступ до оформлених раніше підписок rss ви зможете отримати на стартовій сторінці браузера, де поруч з вкладкою «для вас» з’явиться нова вкладка «підписки» (following).

Нова функція поки не надає користувачеві можливості оновлення вмісту стрічки вручну, а також в ній поки неможливо перейти в стрічку відразу ж після того, як ви підписалися на сайт.

Будемо сподіватися, що всі недоробки будуть оперативно виправлені і незабаром можливість читання rss стрічок з’явиться в стабільній версії chrome для android.

завантажити chrome beta ви можете з цієї сторінки google play маркет

додано 31.08.2021:

Нововведення деякий час тому з’явилося також і в стабільній версії браузера. Але досі воно ще знаходиться на етапі тестування. Після того як ви активуєте відповідний прапор і оформите підписку на rss ви побачите на стартовій сторінці chrome дві вкладки: “для вас” і “ви підписані”.

У другій вкладці повинні знаходитися новини з rss стрічок, але поки там розміщуються випадкові статті з інших сайтів.

додано 11.10.2021:

Після декількох місяців анонімного тестування компанія google, нарешті, офіційно оголосила про швидку появу нової функції. Тепер у тих, хто з нетерпінням чекав появи нововведення в широкому доступі з’явилася надія, що чекати нам залишилося вже недовго.

Starting today, we’re experimenting on chrome stable with a following feature. You can choose websites to follow, and their rss updates will appear on chrome’s new tab page. We’ve been working on this for a while&i’m super excited to hear what people think pic.twitter.com/gucdsqtv3e

– adrienne pоrter felt (@__apf__) october 8, 2021