У росії вперше порушили кримінальну справу через чіти в world of tanks

51

Відносно жителя єкатеринбурга андрія кірсанова порушили кримінальну справу через створення сайту з продажу шкідливих програм для ігор world of tanks і world of warships. Збиток розробнику-компанії wargaming-оцінили в 670 млн рублів, повідомляє “комерсант”.

Кірсанова звинувачують у створенні, використанні і поширенні шкідливих комп’ютерних програм (ч.2 ст. 273 кк рф). Відзначається, що це перша в росії кримінальна справа за несанкціоноване втручання в ігрову індустрію.

За кілька років на своїх сайтах обвинувачений встиг продати тисячі пакетів з програмами, які дозволяли отримати переваги в бою з суперниками. Уточнюється, що в пакет входили програми з автоматичним наведенням прицілу на техніку опонента і боти, які автоматично керували технікою, заробляючи внутрішні ресурси без участі користувача.

Залежно від кількості боїв ціна пакету на сайті андрія кірсанова варіювалася від 25 руб. (150 боїв) до 2125 руб. (15 тис. Боїв), пише видання.

Представники wargaming відзначають, що використання читів і інших шкідливих програм призводить до втрати інтересу у звичайних гравців, так як вони програють в бою з нечесними користувачами.