У samsung galaxy z flip3 знайшли “чорний ящик” для реєстрації падінь

11

Інсайдери виявили в гнучкій розкладачці цікаву функцію, про яку samsung не розповіла під час презентації. Вона може стати причиною, по якій офіційний сервісний центр відмовить власнику пристрою в гарантійному обслуговуванні.

Як стверджує twitter-інсайдер під ніком tron, в прошивці смартфона присутній спеціальний алгоритм реєстрації падінь. Він фіксує і записує всі випадки вільного «польоту» пристрою протяжністю більше одного метра. Таким чином, стверджує джерело, на підставі цих даних виробник може відмовити користувачеві в гарантійному обслуговуванні в гарантії, якщо смартфон багаторазово падав — навіть якщо на корпусі немає слідів ударів.

Інсайдер порекомендував власникам гаджета не кидати його навіть на ліжко, оскільки це спровокує спрацьовування датчика. Як приклад він навів випадок з ремонтом galaxy z flip3 у якого розтріскався дисплей по лінії згину. У сервісному центрі з’ясували, що гаджет тричі падав з висоти більше одного метра, що і призвело до пошкодження апарату — в результаті йому було відмовлено в безкоштовному обслуговуванні.