У star citizen з’явився ексклюзивний набір кораблів майже за три мільйони рублів

29

Кінець року-непоганий привід згадати про star citizen і її фінансові успіхи. Сьогодні, правда, інфопривід з успіхами пов’язаний лише побічно, але, тим не менш, досить цікавий. Отже, користувачі ранньої версії гри повідомляють, що у продажу у внутрішньоігровому магазині в розділі ексклюзивних предметів з’явився набір кораблів legatus 2951, вартість якого становить рівно 40 тисяч доларів, або близько трьох мільйонів рублів за нинішнім курсом цб.

Набір з’явився у продажу буквально тільки що, тому на його сторінці поки відсутній опис, але логічно припустити, що перед нами просто еволюційний розвиток попереднього набору — legatus 2950 — до складу якого були включені всі наявні на момент його випуску кораблі в star citizen. Швидше за все, legatus 2951 — те ж саме, тільки з вже вийшли за цей рік новими кораблями.

Реакція гравців на даний набір, природно, сповнена іронії і гумору. Вибираючи між дуже непоганим автомобілем і набором «модельок» для відеоігри, навряд чи адекватна людина зробить вибір на користь другого варіанту. Та й сам набір є частково ексклюзивним-придбати його можуть ті, хто вже раніше вклалися в розробку star citizen на суму від 1000 доларів і вище.