У техасі подали до суду на tesla за наїзд на п’ятьох поліцейських

21

П’ятеро поліцейських з техасу подали в суд на компанію tesla після того, як автомобіль, нібито знаходився в режимі автопілота, завдав поліцейським травми під час зупинки на дорозі.

Поліцейські подали позов через сім місяців після аварії, що сталася 27 лютого в сплендорі, передмісті х’юстона, штат техас. У той момент поліцейські зупинили інший автомобіль на правій смузі швидкісного шосе і проводили огляд на предмет наркотиків з собакою, коли model x врізалася в дві поліцейські машини на швидкості 70 миль на годину. Tesla зіштовхнула автомобілі з поліцейськими і водієм, якого зупинили, йдеться в позові. У судовому документі не уточнюється характер травм.

Генеральний директор tesla ілон маск проти патрульної машини шерифа, пошкодженої tesla рухалася на автопілоті у позові стверджується, що tesla помилково рекламувала, що її програмне забезпечення autopilot може виконувати функції водіння краще, ніж людина. Компанія tesla не відповіла на прохання про коментар.

“ви, мабуть, чули, що tesla елон маск і з гордістю заявляли, що tesla на автопілоті безпечніше, ніж звичайний водій, що на автопілоті tesla відбувається менше аварій, ніж в інших випадках”, – сказав адвокат тоні басбі в інтерв’ю місцевому каналу kprc 2. “але ми переконалися, що ця неправдива інформація”.

У справі стверджується, що режим автопілота tesla був “абсолютно нездатний виявити існування принаймні чотирьох автомобілів, шести чоловік і німецької вівчарки, які стояли на смузі руху”, тому що він не розпізнає автомобілі і пішоходів, коли включається проблискові маячки. У позові говориться, що tesla не усунула цю проблему, незважаючи на численні аварії з автопілотами.

Автопілот tesla – який дозволяє автомобілям керувати, прискорюватися і гальмувати в межах смуги руху – в останні місяці став об’єктом підвищеної уваги. Національна адміністрація безпеки дорожнього руху сша в даний час проводить розслідування щодо технології “автопілот” компанії tesla після виявлення більше 11 аварій з 2018 року, в яких автомобілі tesla в режимі “автопілот” або “круїз-контроль з урахуванням дорожньої обстановки” врізалися в автомобілі на місцях надання першої допомоги. Більшість аварій сталися вночі, і в них брали участь автомобілі екстрених служб з включеними проблисковими маячками, сигнальними ракетами і дорожніми конусами.

“поліцейські хочуть притягнути компанію tesla до відповідальності і змусити її публічно визнати і негайно усунути відомі дефекти, властиві її системі autopilot і системам запобігання зіткнень, особливо якщо вони впливають на безпеку перших осіб нашої країни”, – йдеться в позові.

Поліцейські вимагають відшкодування збитків за численні травми та постійну інвалідність у розмірі від 1 до 20 мільйонів доларів. Поліцейські також подали позов проти ресторану pappas за те, що водій tesla нібито переборщив з алкоголем перед аварією. Згідно з поліцейськими звітами за лютий, водій був узятий під варту у зв’язку з підозрами, що він керував автомобілем в нетверезому стані.

Ресторан pappas не відповів на запит insider про коментар, але повідомив місцевим новинам, що проведе розслідування цих звинувачень.

Раніше цього місяця режим автопілота tesla був замішаний в іншій підозрілій справі про водіння в нетверезому вигляді: поліція переслідувала автомобіль tesla в каліфорнії, який їхав на автопілоті, в той час як його водій, як повідомляється, втратив свідомість за кермом. У той час новинні канали відзначили, що функція автопілота, ймовірно, врятувала життя водія.