У великобританії утворили фонд для підтримки створення цифрового фунта стерлінгів

22

У великобританії оголосили про запуск фонду digital pound foundation (dpf) в якості незалежної некомерційної організації, яка буде займатися підтримкою впровадження в країні цифрової валюти центрального банку (cbdc).

Coindesk.com

Раніше ресурс cointelegraph повідомив, що уряд великобританії сформував у квітні цільову групу для вивчення питань, пов’язаних зі створенням національної цифрової валюти. Фонд dpf буде в рамках свого статуту проводити дослідження і співпрацювати із зацікавленими сторонами для підтримки британського проекту cbdc.

Як повідомляється, крім підтримки ініціатив щодо запуску цифрового фунта стерлінгів, фонд також буде виступати за введення жорсткого регулювання для британського проекту cbdc, а також за забезпечення сприятливих правових положень для недержавних цифрових валют.

За словами джеремі вілсона (jeremy wilson), голови dpf, соціальні та технологічні наслідки введення cbdc для великобританії величезні — звідси і необхідність створення групи для надання необхідної підтримки всім зацікавленим сторонам. Разом з тим він заявив, що «cbdc не повинні розглядатися в тому ж спектрі, що і криптовалюта». “вони принципово розрізняються за своєю концептуалізацією і за варіантами використання, до яких вони будуть відповідно застосовуватися”, – пояснив глава фонду.

Згідно з оголошенням, до вілсона та інших початкових членів dpf приєдналися асоційовані члени, включаючи ripple, quant, electroneum і the realization group. Цілком можливо, що dpf приєднається до групи експертів з платіжних і фінансових технологій, вже створеної банком англії для внесення вкладу в ініціативи великобританії з розвитку cbdc.