У warframe почалася благодійна кампанія з великою кількістю нагород

16

Студія digital extremes повідомила, що протягом усього жовтня гравці мультиплеєрного шутера warframe можуть пожертвувати гроші на боротьбу з раком грудей і розблокувати різні нагороди, включаючи ефемеру, умбра форму, бустер, концепт-арти нової війни і багато іншого.

Ініціатива під назвою quest to conquer cancer проходить у партнерстві з фондом боротьби з раком принцеси маргарет в торонто, онтаріо. Після успішної кампанії 2020 року, в ході якої гравці warframe і творці контенту зібралися разом, щоб зібрати понад 100 000 доларів на дослідження раку грудей, у digital extremes і спільноти гри знову з’явилася можливість внести свій внесок, щоб врятувати життя людей.

Протягом жовтня ви можете відкрити спеціальні стріми по warframe на twitch, які беруть участь у цій благодійній кампанії, пожертвувати гроші і розблокувати ексклюзивні нагороди, включаючи закулісний контент з майбутнього доповнення нова війна. Для цього буде використовуватися розширення donor drive, яке дозволяє глядачам відправляти гроші не залишаючи прямої трансляції. У учасників стримерів-партнерів ця функція буде включена на свій розсуд. Пожертвування також можна зробити прямо на сторінці кампанії. Кожне зроблене пожертвування буде зараховуватися в рівень винагороди, відкриваючи ексклюзивний ігровий контент на всіх платформах і інші нагороди в міру досягнення кожного рівня пожертвування.

” віддача нашій спільноті завжди була частиною духу warframe, і наша спільнота гравців завжди славилася своєю інклюзивністю, гостинністю і неймовірною благодійністю. Вже другий рік ми проводимо захоплюючу кампанію, яка залучає і винагороджує гравців, одночасно підвищуючи обізнаність, а також збираючи кошти для боротьби за справу, яка впливає на життя багатьох людей навколо нас.”- сказав шелдон картер, головний операційний директор digital extremes.

Нова лінійка благодійної продукції warframe в стильному рожевому кольорі також доступна в обмеженій кількості, включаючи футболку, значок і плюшеві іграшки. Гравці, які купили conquera kuaka floof plush або conquera collection, також отримають безкоштовну внутрішньоігрову благодійну іграшку, доставлену в цифровому вигляді після здійснення покупки. Чиста виручка від покупки благодійних товарів буде пожертвувана після закінчення кампанії.

Щоб отримати додаткову інформацію про благодійні товари та переглянути добірку 2021 quest to conquer cancer, відвідайте офіційний магазин warframe. Дізнатися більше про ініціативу quest to conquer cancer ви можете знайти на сайті гри. Щоб зробити пожертвування безпосередньо на кампанію digital extremes quest to conquer cancer, відвідайте офіційну сторінку кампанії donor drive.

глобальні нагороди за пожертвування

 • 5 000 доларів-conquera glyph i і conquera glyph ii
 • 10 000 доларів-conquera glyph iii і дисплей
 • 20 000 доларів-місія тривоги з 3 готовими формами. Буде запущена з 5 по 15 листопада
 • 30 000 доларів-прикраса для орбітера conquera
 • 40 000 доларів-новий концепт-арт нової війни #1
 • 50 000 доларів-місія тривоги з 1 готової умбра формою. Буде запущена з 5 по 15 листопада
 • 60 000 доларів-новий концепт-арт нової війни #2
 • 70 000 доларів-триденний бустер синтезу. Буде запущений з 5 по 7 листопада
 • 80 000 доларів-новий концепт-арт нової війни #3
 • 90 000 доларів-стрічка conquera
 • 100 000 доларів-ефемера conquera