У world war 3 пройде новий раунд плейтестів

12

І the farm 51 оголосили про закрите бета-тестування свого оновленого тактичного мережевого шутера від першої особи world war 3 . Збт розпочнеться 25 листопада і буде доступно до запуску відкритого бета-тестування. Тепер гравці можуть попередньо замовити пакети збт, які гарантують доступ до беті, а також включають внутрішньоігрові предмети. Починаючи з запуску обт, запланованого на березень 2022 року, world war 3 перейде на модель поширення free-to-play.

Гравці, які купили гру в період раннього доступу (до 4 жовтня 2021 р.), автоматично отримують право на участь у закритому бета-тестуванні після ветеранського альфа-тесту, організованого для них наприкінці вересня. Крім того, вони отримають ексклюзивний набір предметів і набір лейтенанта вартістю 49,99 доларів в якості подяки за ранню підтримку проекту.

Закритий бета-тест розпочнеться 25 листопада і включатиме чотири карти в двох різних режимах. Гравці будуть боротися на полях битв в берліні, варшаві, полярному і москві, а також будуть доступні різні варіанти настройки з зразками реалістичного спорядження і зброї, з якими гравці можуть адаптувати свою екіпіровку.

Запуск відкритого бета-тесту запланований на березень 2022 року, разом з новим оновленням контенту і переходом до моделі поширення free-to-play.