Ubisoft підтвердила давню фанатську теорію про походження лиходія far cry 2

15

Через тринадцять років після релізу far cry 2 креативний директор сиквела клінт хокінг підтвердив в інтерв’ю для ign фанатську теорію про те, що протагоніст оригінальної гри джек карвер і лиходій шакал з сиквела – це одна і та ж особа .

” насправді передбачалося, що шакалом буде джек карвер з оригінальної far cry. У першій частині карвер був представлений спритником, контрабандистом і свого роду збройовим бароном. Ідея полягала в тому, щоб показати, яким став шакал через 10 років після подій, що сталися на острові з оригінальної far cry. Можливо, ці зміни були викликані впливом наркотиків, може бути, це посстравматический стрес, а може, все справді. Важливо було показати, що через десять років він досяг нових вершин на контрабандному терені і виявився втягнутий в цей конфлікт”.

far cry 2 стала першою грою серії від ubisoft, яка придбала даний ip у crytek в 2006 році. Запуск сиквела відбувся в жовтні 2008 року. Фанати і критики особливо хвалили величезний відкритий світ гри (близько 50 квадратних кілометрів) і просунутий штучний інтелект ворогів. Far cry 2 як і раніше можна придбати в steam за ціною 419 рублів.