Українська енергетична біржа відкриває ціни на природний газ

1-8-2021

Для того, щоб стати учасником торгів за природний газ, необхідно пройти акредитацію на біржі. Однак що робити, коли просто бажаєш дізнатись середню ціну на цей продукт. Відповідь проста. Така інформація міститься на сайті УЕБ. Переглянути її можливо за посиланням www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.

Окрім того, на зазначені сторінці можливо скористатись онлайн-інструментом, який допомагає розрахувати актуальну вартість природного газу. Для цього необхідно заповнити необхідну запитувану інформацію.

Чому УЕБ відкриває корисну інформацію безкоштовно

Політика відкритості притаманна УЕБ через те, що сервіс піклується про своїх клієнтів. Саме тому, вона дуже популярна в Україні та позиціонується як лідер на ринку. За весь час свого функціонування, біржа допомогла у розвитку не лише великих компаній, а й держави в цілому.

За допомогою опублікованої інформації, компанії мають можливість мінімізувати свої видатки, зменшити відсоток ризику пов’язаний із придбанням або продажом природного газу. УЕБ залучає найсучасніші технології для функціонування свого ресурсу. Це надає змогу займати лідируючі позиції на ринку.

Для того, щоб активно та результативно здійснювати свою діяльність, необхідно володіти інформацією. Такі привілеї є в кожного, хто став користувачем біржи та активно приймає участь у торгах. Це єдине на сьогодні джерело з актуальними та релевантними котируваннями на енергетичні ресурси в усій країні.

Як пройти акредитацію та перейти до використання отриманої інформації

Для того, щоб зрозуміти процедуру акредитації треба лише перейти на головну сторінку сайту Української енергетичної біржі. Там викладена поетапна процедура реєстрації, в якій зазначено перелік необхідних дій для авторизації. Окрім того, варто встановлювати лише те програмне забезпечення, яке рекомендує адміністрація сервісу. В іншому випадку, приймати участь у торгах не вийде.

Клієнти повинні знати ресурс, щоб правильно торгувати, тому вони повинні мати всю інформацію. Ця інформація міститься на офіційному сайті сайту, що дозволяє детально переглянути товар і виставити його на аукціон.

Для наглядного отримання корисної інформації, варто завітати на YouTubeканал УЕБ. Там відібрано багато корисних відеороликів, в тому числі і з інструкціями по налаштуванню авторизації. Біржа не вимагає встановлювати сторонні програми, а тому це ще один раз доводить, що основна мета проекту – прозора допомога підприємствам.