Управління по захисту даних італії звернулося до facebook за роз’ясненнями з приводу її смарт-окулярів

80

Італійське управління по захисту даних (garante per la protezione dei dati personali) заявило напередодні, що звернулося в facebook з проханням надати роз’яснення, що стосуються роботи анонсованих компанією смарт-окулярів. Відомство бажає оцінити, чи відповідає дана продукція законам про захист даних.

Джерело: reuters.com

Facebook за участю володіє брендом ray – ban компанії essilorluxottica випустила смарт-окуляри ray-ban stories. При ціні від $299 пристрій дозволяє слухати музику, приймати дзвінки, знімати фото і короткі відео, а також публікувати відзнятий матеріал в сервісах facebook через додаток facebook view.

Італійське відомство заявило, що для роз’яснень по даному продукту воно звернулося в офіс комісара по захисту даних в ірландії (data protection commissioner — dpc). Європейська штаб-квартира соціальної мережі знаходиться в цій країні, тому італійській стороні довелося зв’язатися з ірландськими колегами.

Італійська влада запросила інформацію про те, які заходи вжила facebook для захисту людей, які при зйомці камерами окулярів опинилися в кадрі випадково, зокрема, відомство турбує захист дітей. Адміністрації соцмережі також належить роз’яснити, яким чином система робить зібрані дані анонімними, а також які функції працює з окулярами голосового помічника.

” ми знаємо, що у людей виникають питання про нові технології, тому перед випуском ray-ban stories ми зв’язалися з ірландським dpc, щоб розповісти, як ми забезпечили конфіденційність при розробці продукту, і про функціональність окулярів, яка дасть власникам пристроїв і людям навколо них душевний спокій. Ми відповімо на питання garante через ірландського dpc, і ми сподіваємося на подальшу співпрацю з регулюючими органами в європі», — заявив представник facebook.