Установка yarn в ubuntu

21

В наші дні платформа node.js набирає все більшої популярності. Крім пакетного менеджера за замовчуванням під назвою npm для цієї платформи існує інший покращений пакетний менеджер під назвою yarn. Він дозволяє встановлювати, видаляти і оновлювати пакети.

Yarn повністю сумісний з npm, тому цей пакетний менеджер можна використовувати разом з npm. Тут використовується той же файл конфігурації package.json. У сьогоднішній статті ми розглянемо як виконується установка yarn ubuntu на прикладі версії дистрибутива 20.04.

Установка yarn в ubuntu

Встановити програму в ubuntu досить просто. Правда її немає в офіційних репозиторіях, тому вам доведеться додати репозиторій розробників. Для цього вам знадобиться утиліта curl. Встановіть її, якщо вона ще не встановлена:

Sudo apt install curl

Curl-ss https://dl.yarnpkg.com/debian/pubkey.gpg / sudo apt-key add-

Після додавання ключа додайте репозиторій у файл /etc/apt/sources.list.d/yarn.list . Це можна зробити вручну або за допомогою такої команди:

Echo ” deb https://dl.yarnpkg.com/debian / stable main | /sudo tee/etc/apt / sources.list.d/yarn.list

Sudo apt update

Sudo apt install yarn

Переглянути версію встановленої програми можна такою командою:

Yarn –version

Yarn init імя_проекта

Під час створення проекту пакетний менеджер згенерує package.json і для його генерації вам треба буде відповісти на ряд питань. Хоча можна залишити всі значення за замовчуванням. Для установки будь-якого пакета слід використовувати команду add. Синтаксис у неї такий:

$ yarn remove ім’я_пакета

Щоб оновити всі встановлені залежності використовуйте команду upgrade:

Yarn upgrade

Якщо ви завантажили вже готовий проект, для установки всіх його залежностей, прописаних в package.json використовуйте таку команду:

Yarn install

Тепер ви знаєте як виконується установка yarn ubuntu, що з себе представляє цей пакетний менеджер, а також як за допомогою нього управляти пакетами.

стаття поширюється під ліцензією creative commons sharealike 4.0 при копіюванні матеріалу посилання на джерело обов’язкове.

( 1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)