Вбудована графіка apple обійшла geforce rtx 2080 super в бенчмарку

19

Один з користувачів reddit протестував вбудовану графіку нового чіпа apple в бенчмарку gfxbench. Отримані результати він порівняв з протоколами випробувань потужних відеокарт nvidia і amd: сили суперників виявилися практично рівні, нехай і з деякими застереженнями.

Згідно з результатами випробувань,» встройка ” apple m1 max в деяких тестах обійшла дискретну nvidia geforce rtx 2080 super, а також мобільні версії rtx 3080 і radeon rx 6800. Варто відзначити, що тестування проводилося з адаптованим під фірмове залізо api metal, а не opengl, як у випадку з конкурентами. Так чи інакше, на думку автора поста, це свідчить про високий потенціал графічного чіпа apple.

Ще однією перевагою нового процесора стало порівняно низьке енергоспоживання. Потужність блоку живлення для macbook pro (2021) з 16-дюймовим дисплеєм становить 140 вт, в той час як згадана вище geforce rtx 2080 super споживає до 250 вт без урахування інших комплектуючих у складі пк. У перспективі додатки, створені для платформи apple, можуть отримати значний приріст продуктивності при використанні нового чіпа.