Вхід та верифікація для нових і постійних користувачів БК Parimatch

12-26-2020
Вхід та верифікація для нових і постійних користувачів БК Parimatch

Вхід в обліковий запис на сайті букмекерської контори Паріматч. Як виконати вхід та пройти верифікацію на сайті БК Parimatch. Чи можна видалити обліковий запис через Телеграм або Live-чат

Вхід в обліковий запис на сайті БК Паріматч відкриває перед вами доступ до ліній та вигідних коефіцієнтів, численних бонусів та операцій по введенню або виведенню грошей. Щоб виконати вхід на сайт Паріматч, буде потрібно ввести номер телефону або електронну пошту, що були вказані на етапі реєстрації, пароль.

Виконавши вхід, ви зможете зробити свої перші ставки та почати заробляти. Але врахуйте, що для укладення виграшних ставок вам буде потрібно провести якісну попередню підготовку та ознайомитися з прогнозами опитаних Каппера на майбутню подію. Вивчіть якомога більшу кількість інформації щодо обраних події. Адже за прогнозами авторитетного видання Forbes навіть у 2021 році рейтинги спортивного телебачення все ще будуть страждати.

Простий та швидкий вхід в обліковий запис в БК Паріматч

Вхід в обліковий запис на сайті букмекерської контори Паріматч можливий виключно для зареєстрованих користувачів. Новим клієнтам БК потрібно пройти реєстрацію, заповнивши спеціальну форму на сайті. Після цього досить буде виконати наступні дії:

  • натисніть кнопку «Вхід»;
  • введіть номер телефону, на який зареєстрований акаунт;
  • введіть пароль;
  • натисніть «Увійти»!

Виконавши настільки прості дії, ви зможете почати верифікацію, яка є обов’язково для кожного користувача БК Паріматч.

Вхід та верифікація для нових і постійних користувачів БК Parimatch

Як пройти верифікацію та видалити обліковий запис

Верифікація передбачає завантаження сканів паспорта або іншого документа, що посвідчує особу гравця, а також Селфі з листом А4, на якому буде потрібно написати Parimatch. У розділі «Персональні дані» знайдіть кнопку «Підтвердження облікового запису» та натисніть на неї. Документи можна завантажити за допомогою кнопки «Новий документ».

У середньому перевірка займає до 24 годин та проводиться лише одного разу. Після цього ви зможете зробити ставку на обраний вид спорту. Але не забувайте про важливість якісної підготовки, оскільки навіть довгоочікуваний бій між Конором Макгрегором та Дастіном Пуар’є може не відбутися, якщо ірландський замок Макгрегору поїздку на Острів Бійців. Про це повідомило видання SportsKeeda на своєму офіційному сайті.

Нагадаємо, що в будь-який момент кожен користувач БК Паріматч має право видалити обліковий запис. Подати заявку можна через чат-бот Телеграм, Live-чат, по одному з контактних номерів телефону або на пошту [email protected]