Вибір приводного зубчастого ременя

7-18-2019

Выбор приводного зубчатого ремня

Приводні ремені виготовляються з високоякісної гуми і поліуретану. Виробнича програма підприємств з виробництва приводний ременів, дозволяє виготовляти приводні ремені за індивідуальним замовленням, з різноманітними штовхачами і роздільниками.
Роздільники виконані з укріпленого скловолокном матеріалу, який дозволяє виготовляти безліч різних форм.
Можливе нанесення різних покриттів на приводний ремінь, для того щоб досягти бажаних особливостей передачі, високого або низького тертя, м’яких, твердих або пружних поверхонь. Спеціальне покриття може бути як на транспортній стороні, так і на зубчастої. Також хочемо вам порекомендувати https://mir-remney.ru/zubchatye-remny/112-htd-3m-htd5m-htd-8m-htd-14m-htd-20-m

Для приводних ременів використовуються в харчових галузях виробництва використовується спеціальне покриття з FDA сертифікатом.
Всі приводні ремені працюють на шківах згідно з відповідним профілям.
Компанія пропонують великий вибір покриттів. Різні покриття можуть використовуватися, для того щоб досягти бажаних особливостей передачі, високого або низького тертя, м’яких, твердих або пружних поверхонь. Нанесення м’якої синтетичної піни на поверхню ременя, для прикладу, може допомогти захистити продукт від бою, в той час як високотемпературне нанесення може захистити ремінь від високої температури, при транспортуванні ним гарячих продуктів. Спеціальне завдання можна розглядати як на транспортній стороні, так і на зубчастої. У разі дуже товстих покриттів гнучкість всього ременя може бути збільшена. На зубчастої стороні ременя, щоб поліпшити простежування, можуть бути виконані жолоби або V – подібний профіль.

Вибір методу залежить від ременя і матеріалу покриття і переваги клієнта до стыковому з’єднанню або стику без шва.
Щілини, отвори і розрізи на ременях виконані в стандартному варіанті. Додатково компанія  може поставляти спеціальні варіанти виготовлення згідно Вашим вимогам. Обробка поверхні дозволяє адаптувати ремені до вимог. Процес необроблених, так само як і оброблених зубчастих ременів може бути виконаний в тому числі. З технологіями, доступних в послугах компанії, немає ніяких обмежень в тому, що можливо зробити.

Компанія може поставляти ремені згідно Вашим вимогам у нас на сйті https://mir-remney.ru/katalog/category/view/19
Щоб поліпшити гнучкість товстих покриттів можливе нанесення хрестоподібних заглиблень. Продукція може бути більш легко переміщувати, якщо на поверхні є поглиблення або виступи. Передача гладких предметів легше, якщо коефіцієнт тертя збільшений після обробки покриття. Перфоровані стрічки головним чином використовуються для вакуумної транспортування. 

Наша компанія поставляє широкий вибір приводних ременів від провідних світових виробників. Радимо звертатись до нас за номером т 380-94-710-11-92