Вибираємо універсальний чохол для планшета

10-9-2018

Всі покупці планшетів відразу після придбання поспішають додому зануритися у віртуальний світ за допомогою такого революційного пристрою. Ніхто навіть не замислюється, що планшет можна подряпати або серйозно зашкодити. Якщо на планшеті відсутній чохол, то його екран набагато простіше продавити, ніж захищений гаджет. Краще відразу після покупки планшета придбати захисний чохол і плівочку на дисплей. Якщо ж для твого планшета немає спеціального чохла – це не біда, бо ти можеш купити універсальний чохол для планшета. Хочу порекомендувати https://holster.com.ua/chekhly-dlya-planshetov/samsung/

Розміру таких чохлів залежать від розміру планшета, який безпосередньо залежить від діагоналі твого дисплея. Тому зараз у продажу є універсальні чохли для планшетів з діагоналлю від 7 до 10 дюймів.

Критерії для вибору чохла
Найважливішим критерієм є розмір. Так як планшети з однаковою діагоналлю мають різні розміри корпусу, то в універсальному чохлі можна підібрати необхідний тобі розмір шляхом зміни довжини кріплень;
Тип матеріалу. У магазинах представлений досить широкий вибір чохлів, Від дешевих матерчатих, до дорогих чохлів з натуральної шкіри. Заводи в Піднебесній виробляють чохли зі шкіри, штучної шкіри, силікону, нейлону та інших матеріалів;
Колір. Це справа смаку кожного, ти можеш підібрати його як під колір свого планшета, так і вибрати в своїй улюбленій забарвленні.
Деякі з чохлів здатні не тільки захищати твій планшет, але і зможуть послужити тобі в якості підставки при перегляді фільму або картинок. Існують також чохли, які можна закріплювати в машині, щоб було зручно користуватися навігатором, до речі, навітел для планшета можна завантажити безкоштовно на сайті Softru.

Вибираючи чохол, варто задати собі питання: «А де я буду користуватися планшетом? Буду я діставати його в громадському транспорті або тільки працювати з ним вдома? Відповівши на ці питання, ти зможеш підібрати оптимальний для тебе чохол. Якщо ти користуєшся гаджетом тільки на роботі, то можеш взяти звичайний нейлоновий, а якщо дістаєш його в громадському транспорті, то краще вибрати чохол-обкладинку з штучної або натуральної шкіри. Вартість чохлом варіюється від 15 до 80 доларів, в залежності від матеріалу.

Тепер ти знаєш, як вибрати універсальний чохол для планшета, і які вони бувають, тому натисни «Мені подобається» і розкажи про це своїм друзям, зараз. Можливо, ця інформація буде їм корисна, і вони зможуть підібрати собі чохол.