Відеокарти для 144 герцевого монітора

20

Всім гарного настрою і величезний привіт! сьогодні розглянемо тему, яка відеокарта потрібна для монітора 144 гц і чому, її характеристики і з якими процесорами краще використовувати.

Про те, на що впливає герцовка монітора, яка буває і що це таке, можна почитати .

Яка відеокарта потрібна для 144 герцевого монітора

Для геймера, який серйозно захоплюється відеоіграми, має значення не тільки швидкість реакції, але і «залізо», яке він використовує. Неважливо, що саме це за гра – все одно потрібен швидкий пк і монітор з частотою оновлення від 120 гц до 144 гц.

При цьому важливо, щоб fps дотягував до цього показника, що забезпечується потужними процесором і відеоадаптером.

Далі розглянемо різні моделі відеоадаптерів, які підходять, в тому числі для дозволу 2k і 4k. Слід враховувати, що в різних іграх якість відтворення може відрізнятися, особливо у погано оптимізованих.

Середній ціновий сегмент

В дозволі full hd досягти хорошої якості промальовування нескладно. З цим впораються відеоадаптери nvidia geforce 1650 super або amd radeon rx 5500 xt, видаючи стабільні 60 кадрів в секунду. Однак для 144 гц монітора потрібно щось потужніше. Про не дорогі карти і мови немає-вони не впораються.

Один з кандидатів — amd radeon rx 5700 xt. На момент написання цієї статті такий відеоадаптер коштує близько 1200 доларів сша. Можливо, в найближчому майбутньому ціни ще знизяться, так як ситуація з дефіцитом відео чіпів поступово стабілізується.

У цього відеоадаптера є 40 обчислювальних блоків і 2560 потокових процесорів в цілому, 8 гб відеопам’яті gddr 6, що працює на швидкості 14 гбіт / с, і 256-бітна шина даних.

Тут відсутня технологія трасування променів в реальному часі, як наприклад у “зелених” відеокарт серії rtx, а тому і продуктивність буде трохи вище.

По факту, це проміжна ланка між rtx 2060 super і rtx 2070 super.

Кращі відеокарти для монітора 144 гц

Nvidia rtx 2070 super не сильно відрізняється в плані продуктивності, але ось ціна у неї вище на 20%. Я вважаю, що nvidia rtx 2080 super більш адекватний варіант в плані співвідношення ціни до потужності.

Тут є 3072 ядра cuda, що істотно продуктивніше в порівнянні з rx 5700 xt. Головне що, що тут є апаратна трасування променів, яка активується на дозволі вище 1920х1080 пікселів. За це відповідає окремий чіп з самонавчальним штучним інтелектом, при цьому фпс залишається на високому рівні.

Відеоадаптери серії geforce rtx 2080 ti ще трохи потужніші. А якщо і цього виявиться недостатньо, їх можна використовувати в тандемі завдяки технології sli, для чого потрібна відповідна материнська плата.

Результати в іграх в кадрах в секунду вказані в цій таблиці. Дані наведені для роздільної здатності 1920×1080 при високих налаштуваннях якості графіки.

Підсумовуючи вищевикладене, rx 5500 xt — хороший варіант для геймера, готового викласти більше 1000 доларів за відеокарту. Rtx 2080 super коштує дорожче, але і продуктивність у неї вище. Можливо, ціни повернуться в норму і за 500 доларів можна буде купити пристойну деталь, але коли це трапиться, ніхто точно не знає.

Також раджу почитати «визначаємо і дивимося скільки герц у монітора: різні способи». Поділіться цим постом в соціальних мережах, щоб допомогти в розвитку мого блогу. До швидкої зустрічі!