Відключити автоматичне оновлення Windows.

289

З цієї статті Ви дізнаєтеся, як відключити оновлення Windows.

Ні для кого не секрет, що оновлення Windows служать для усунення всякого роду помилок і неточностей, підвищують рівень безпеки та дозволяють використовувати нові функції операційної системи, тому Microsoft не рекомендує відключати автоматичне оновлення Windows. Але іноді виникає ситуація, коли автоматичне оновлення системи потрібно вимкнути або перевести в режим ручної роботи, наприклад, при низькій швидкості інтернет з’єднання або високої плати за трафік. У даній статті ми розповімо, як змінити параметри оновлення Windows на прикладі операційної системи Windows Vista.

Отже, для того, щоб змінити параметри оновлення операційної системи, натисніть «Пуск» – «Панель управління» (рис.1).


Рис.1 Панель управління

 

Ми використовуємо класичний вигляд Панелі управління. Перемкнути вид можна в меню в лівому верхньому куті. Виберіть пункт «Центр оновлення Windows» (рис.2).

Рис.2 Центр обновления Windows
Рис.2 Центр оновлення Windows

 

У меню праворуч, виберіть пункт «Настройка параметрів» (рис.3).

Рис.3 Выбор варианта установки обновлений
Рис.3 Вибір варіанта установки оновлень

 

Клікніть по графі з варіантом вибору завантаження оновлень, з’явиться меню, як показано на рис.3. Щоб вимкнути оновлення, виберіть пункт «Не перевіряти наявність оновлень». Потім натисніть «ОК». Після цього автоматичне оновлення Windows буде вимкнено. Знову включити його можна в будь-який час, вибравши пункт «Встановлювати оновлення автоматично».

Якщо у Вас залишилися питання за матеріалами цієї статті, задайте їх на нашому .

Джерело: http://dlemoduli.org.ua/