Виготовлення штампів по металу

7-1-2019

Проектування штампів, прес – форм та іншого оснащення. Ремонт, обслуговування штампів і прес – форм. Почніть власне виробництво разом з нами. Ми розробляємо продукцію від зразка або ескізу, до випробування і виробництва виробу. Можливо виготовлення продукції на виробничих потужностях компанії. Ми готові взяти на себе весь цикл виготовлення вашої продукції. Якщо у вас немає досвіду, ви не стикалися з розробкою і виготовленням виробів з металу, гуми і пластмаси – ми із задоволенням надамо вам допомогу. З нами ви зрозумієте, що виробничий процес – це не тільки складно, але й цікаво. Ми допоможемо вам розібратися в кожному виробничому етапі: проектування, розробка та виготовлення оснастки і ваших виробів. Довірте нам ваші виробничі завдання.
Також хочемо вам порекомендувати изготовление штампов по металлу
Замовляли штамп для штампування кришок. Фахівці провели інструктаж, розповіли про особливості штампування. Обслуговування штампа можна виробляти у них же.
Штампували у них наші кронштейни. Вартість штампування найнижча по Харкову. Обслужили наші штампи, все ок.
Хлопці відремонтували мої штампи, випробували. Пояснюється це багато в чому тим, що цей спосіб обробки дозволяє одержувати практично ідеальні криві поверхні у відповідності з завданням. Але результат багато в чому залежить від того, наскільки якісний використовується штамп для холодної штампування металу. В процесі роботи обладнання, що відчуває високі навантаження, зношуються.
Інженери ХЗШ допоможуть із створенням технічної документації та організовують виготовлення на підприємстві гумотехнічних виробів будь-якої складності. Виготовлення ГТВ можливо за кресленнями та іншої технічної документації, наданої замовником або за зразками готових виробів. Додатково необхідно вказати умови експлуатації готової продукції.
Штамповані вироби можуть знадобитися для самих різних цілей. І далеко не завжди доцільно мати власний штампувальний прес та інше дороге обладнання. Харківський завод штампів надає різноманітні послуги з обробки металу, в тому числі і штампування. При цьому можуть використовуватися штамп, прес – форма та інша оснастка як виготовлені на нашому підприємстві, так і надані замовником.