Війна майбутнього, яку ми заслужили: пародія на battlefield 2042 готується до виходу

37

Розробники з riverside sports , відомі почуттям гумору, представили увазі публіки свій черговий продукт під назвою clownfield 2042 . Він являє собою очевидну насмішку над недавнім battlefield 2042 .

Знущанням піддалося буквально все: від сюжетного обґрунтування збройного конфлікту і непереможності ховеркрафта до великої кількості багів і дивацтва системних вимог. У грі повністю відсутня мультиплеер, а особливу увагу приділено протистоянню гравця і бійців під управлінням штучного інтелекту. Самі розробники про масштаби неподобства відгукуються наступним чином:

“нове покоління улюблених фанатами clownfare і hovercraft zone включає в себе найбільші карти clownfield з коли-небудь створених. Вони розраховані на будь-яку кількість гравців під управлінням ші, з яким тільки зможе впоратися ваш комп’ютер. Випробуйте всю яскравість клоунади на картах, наповнених посередньою погодою і світовими подіями, такими як торнадо”.

На офіційній сторінці в steam повідомляється , що гра вже отримала найвищий бал від декількох видань, проте якщо спробувати знайти авторитетний “meta-щось-там”, то пошуки, на жаль, не принесуть бажаних результатів.