Віртуальний виділений сервер VPS

11-9-2019

Діяльність будь-якої компанії – від малого офісу до великої корпорації – неможлива без потужних і продуктивних серверів. Сьогодні спостерігається тенденція відмови від фізичного обладнання в офісі, яке вимагає великих початкових вкладень і обслуговування. Замість нього компанії масово переходять на використання віддалених серверів VPS – Virtual Private Server. Це послуга, яка являє собою віртуальний виділений сервер з максимальним ступенем надійності. Хочемо порекомендувати vds хостинг

Як працює сервер VPS
Віртуальні VPS-сервери емулюють роботу фізичного обладнання за допомогою спеціального ПЗ. У користувача послуги в цьому випадку є можливість установки підтримуваних операційних систем і, необхідного для роботи. Сукупність віртуальних серверів дозволяє створити інфраструктуру, вихід цих машин в комп’ютерну мережу здійснюється за допомогою віртуального роутера. На одній одиниці фізичного обладнання може розташовуватися кілька віртуальних серверів. Вони працюють незалежно один від одного і не впливають на функціональність сусідів.

Віртуальний сервер має широкі можливості, серед яких:

віртуалізація на базі;

підтримка декількох публічних IP-адрес;

RAID-масиви з SSD, SATA, SAS;

окремий VLAN для кожного клієнта;

доступ до консолі/RDP за допомогою веб-інтерфейсу;

захист каналів зв’язку між хмарною інфраструктурою і мережею замовника;

великий вибір операційних систем, у тому числі Microsoft Windows Server;

надійність ідентифікації/аутентифікації;

посекундна тарифікація ресурсів, які ви використовуєте.

Переваги VPS-сервера
Доступна вартість. Використовувати віртуальні виділені сервери VPS вигідніше, ніж витрачати велику суму на покупку аналогічного по потужності фізичного обладнання, робити апгрейд і утримувати штат технічних фахівців для обслуговування.

Доступність ресурсів. При зупинці віртуальної машини сервіси продовжать роботу в штатному режимі – працездатність системи відновиться автоматично.

Гнучке управління. Власник сервера отримує повний контроль над фізичними ресурсами і встановленим ПЗ. Він настроює машину під потреби конкретного проекту, робить це в будь-який час і скільки завгодно разів.

Різноманітність конфігурацій сервера. Вибирайте відповідну пропозицію з декількох доступних. У кожному тарифному плані пропонується процесорна потужність, ємність накопичувачів і їх тип (традиційні або SSD), обсяг оперативної пам’яті та інших ресурсів.

Прозора оплата. Ви оплачуєте тільки ті ресурси сервера, якими користуєтеся, не витрачаючи гроші за надмірність. Міняйте тарифний план в будь-який момент, якщо вимоги проекту зміняться – вибір залишається за користувачем.

Допомога технічної підтримки. Співробітники в режимі 24/7/365 дадуть відповідь на питання і вирішать проблеми з роботою VPS.

Як вибрати сервер VPS
При виборі віртуального сервера враховуйте наступні його параметри:

тип віртуалізації. Доступно два варіанти: KVM (підійде середнім і невеликим компаніям для створення необхідної ІТ-інфраструктури) або VMware (хмара корпоративного класу підійде для реалізації найвибагливіших ІТ-проектів);

рівень безпеки. віртуальний виділений сервер від різних провайдерів характеризується різними рівнями захисту. Конфіденційність та захищеність інформації клієнта для нас пріоритетна і досягається багаторівневою системою захисту інформації;

географічне розташування. Цей показник важливий для тих проектів, в яких критична швидкість доступу до віртуальних ресурсів, а так само з інших економічних і політичних міркувань. У нас ви можете вибрати віртуальний сервер в РФ або Євросоюзі;

роботу відповідно до законодавства. Якщо ви зберігаєте або обробляєте персональні дані користувачів, сервер повинен розташовуватися в Російській Федерації;

мова і графік роботи техпідтримки. Спілкуючись з представником сервісної служби рідною мовою, Ви швидше отримаєте відповідь на цікавить вас питання по VPS.