Включаємо ефект ClearType.

333

З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке ефект ClearType і як його включити.

ClearType являє собою спеціальний ефект згладжування тексту, розроблений компанією Microsoft. Він застосовується для кращого відображення тексту на екранах моніторів (в особливості, рідкокристалічних).

На операційних системах Windows Vista і Windows 7 ClearType включений за замовчуванням, тому в даній статті ми розповімо, як включити цю технологію в Windows XP. Відразу уточнимо, чому в Windows XP за замовчуванням ClearType вимкнений. Це пов’язано з тим, що Windows XP вже досить стара (хоча і без сумніву дуже успішна система), а технологія ClearType вимагає для своєї роботи додаткових ресурсів комп’ютера. У свій час розробники Windows XP побоювалися, що додаткові ефекти і технології поліпшення якості зображення можуть знизити продуктивність старих комп’ютерів, і не стали включати деякі додаткові функції (наприклад, ClearType) за замовчуванням. Однак часи настільки старих і малопотужних комп’ютерів вже давно пройшли. Включення технології ClearType допоможе Вам перетворити текст, зробити його більш згладженим і приємним для очей.

Отже, приступимо до справи. Все дуже просто.

Для початку клікніть правою кнопкою миші по вільному місцю на робочому столі і в меню виберіть пункт «Властивості». З’явиться віконце (рис.1).

Рис.1 Свойства Экран. Вкладка «Темы»
Рис.1 Властивості Екран. Вкладка «Теми»

 

Зверху розташовані робочі вкладки. Перейдіть на вкладку «Вигляд» (рис.2).

Рис. 2 Свойства Экран. Вкладка «Оформление»
Рис. 2 Властивості Екран. Вкладка «Оформлення»

 

Далі натисніть кнопку «Ефекти» (рис.3).

Рис.3 Эффекты
Рис.3 Ефекти

 

Тут Ви можете вибрати ефекти для роботи з текстом.

Для того щоб включити ClearType, оберіть його зі спадного списку, а потім натисніть ОК.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://ua-games.com.ua/