Впахивать разом веселіше: кроссплатформенное землеробство з’явиться в farming simulator 22

24

Розробник і видавець giants software оголошує, що в фермерскомсимулятор farming simulator 22 , що готується до релізу 22ноября 2021 року на консолях і рс, з’явиться довгоочікувана функціякроссплатформенного мультиплеєра. Тепер гравці зможуть об’єднатисвої зусилля для ведення сільського господарства, а також створювати нових персонажів за допомогою нового редактора.

Більше ніяких перешкод в багатокористувацької грі: благодарякроссплатформенності віртуальні фермери зможуть спільно грати вfarming simulator 22 незалежно від платформи. Це дозволить шанувальникам серії повною мірою проявити свої таланти і насолодитисявсеми перевагами колективного ведення сільського господарствасразу після прем’єри 22 листопада. Гра запланована до виходу на playstation 5, xbox series x|s, playstation 4, xbox one, pc, атакже в сервісі stadia.

«успішна реалізація кроссплатформенной гри-серйозний крок на шляху розвитку багатокористувацького режиму серії farmingsimulator», – коментує борис стефан, голова видавничого відділу компанії giants software. “оскільки франшиза стає все популярнішою у всьому світі, а кількість шанувальників зростає як на pc, так і на консолях, тепер ми можемо дозволити віртуальнимфермерам об’єднати свої зусилля без будь-яких обмежень.можливості ведення спільного сільського господарства зростають!»

Враховуючи факт можливості одночасної присутності самих разнихфермеров на полях, гравці напевно по достоїнству оценятдополнітельние можливості по налаштуванню персонажа, що включають новиемоделі, зачіски, а також предмети одягу та аксесуари, в тому числеї екіпіровку від таких виробників, як case ih, claas, fendt, john deere і багатьох інших відомих галузевих брендів. Німецькі виробники одягу elten і engelbert strauss також представили різні варіанти спецодягу.

“оскільки багатокористувацький режим farming simulator встиг набути безліч шанувальників, від просто приятелів, які хотятотдохнути від робочих буднів, до творців ігрового контенту, які разом розробляють і проходять сценарії, ми готовиобеспечіть велику різноманітність у створенні персонажів”, – добавляетстарший художник по персонажам роман пелипенко.