Всі аптеки 3.9.0

35

всі аптеки – швидкий спосіб знайти і забронювати потрібні ліки та інші аптечні товари за низькими цінами.

Ми працюємо тільки з відомими і перевіреними аптечними мережами і сервісами, такими як «рігла», аптека.ру,» здравсіті«,» асна«,» 36,6«,» доктор столетов«,» міськздрав«,» самсон-фарма«,» живика«,» норма«,» а5«,» планета здоров’я«,» іфк«,» старий лікар«,» озерки«,» дімфарм«,» будь здоровий ” та іншими.

Всі дані про наявність і вартість товарів в аптеках отримані в режимі реального часу, але для фіксування замовлення потрібно завершити оформлення.

У додатку можна знайти більше 59 000 товарів-це не тільки ліки і медикаменти, а й засоби для гігієни, краси і здоров’я, а також косметика і медичні прилади.

Сервіс працює по всій росії, в ньому зібрані пропозиції від 30 000 аптек в 2500 містах країни. Замовити ліки онлайн можна в москві, санкт-петербурзі, новосибірську, єкатеринбурзі, казані, самарі, пермі, нижньому новгороді, челябінську, омську, красноярську, уфі, ростові-на-дону, владивостоці, краснодарі, воронежі, сочі, волгограді та інших.

У чому вигода?

Сервіс онлайн-бронювання ліків безкоштовний, ми не беремо комісій і не робимо націнку. Ви платите тільки за самі препарати при їх отриманні в аптеці.

При бронюванні товарів-ціна замовлення фіксується, і часто вона буває вигідніше, ніж ціни на вітрині аптек. Вам обов’язково потрібно завершити оформлення замовлення, він буде зберігатися протягом доби за зафіксованою вартістю (в залежності від правил аптеки).

Які переваги сервісу?

Одна з основних переваг програми “всі аптеки” – можливість порівняти ціни в аптеках і вибрати потрібні таблетки та інші товари серед пропозицій різних аптечних мереж, вибрати зручне для вас розташування аптеки і час, коли можна буде забрати замовлення.

У різних інтернет-аптеках можуть бути різні ціни на медикаменти, аптеки від складу привозять замовлення на наступний день, а аптечні мережі дозволяють забрати його вже через годину — ми ж зібрали все в одному місці і даємо вам право вибору.

На сторінці товару можна подивитися не тільки інструкцію препарату, фото і дозування, але і відразу підібрати дешеві аналоги відомих ліків.

У додатку “всі аптеки” є і замовлення ліків онлайн, і добірки з різних захворювань і симптомів, зібрані готові аптечки на всі випадки життя: домашня аптечка, аптечка мандрівника, автомобільна аптечка та інші.