Витік: завтра, 26 грудня, в epic games store пройде роздача control

35

Як завжди, інсайдер billbil-kun продовжує інформувати користувачів про безкоштовні роздачі в epic games store. Одинадцятою грою в роздачі стане control. Забрати її можна буде завтра, 26 грудня, о 19:00 за мск. billbil-kun відомий тим, що постійно «зливає» добірку playstation plus і в минулому році розповів про безкоштовні роздачі в egs .

В даний момент в магазині epic проходить роздача атмосферної рольової гри pathfinder: kingmaker — enhanced plus edition. забрати гру ви можете за цим посиланням .

Гру вже роздавали 17 червня цього року, якщо ви ще не грали в control або пропустили роздачу, то це ваш шанс отримати прекрасну гру. Цілком ймовірно що вам сподобається досліджувати моторошний паранормальний світ гри і використовувати екстрасенсорні здібності головної героїні джессі фейдена для метання предметів з навколишнього середовища у ворогів.

” коли нью-йоркське секретне агентство опиняється перед загрозою з іншого світу, ви повинні боротися за відновлення контролю в якості нового директора. Освойте поєднання надприродних здібностей, настроюється зброї і чуйного оточення, борючись в глибокому і непередбачуваному світі в цьому надприродному екшені від третьої особи від remedy entertainment”.