War thunder отримує оновлення “точно в ціль” і технічні поліпшення

66

Великий апдейт додає в war thunder велика кількість бойової техніки і більш реалістичні ефекти взаємодії води з фізичними об’єктами.

Анонс оновлення “точно в ціль” для військового шутера war thunder супроводжувався обіцянками розширення лінійки бойової техніки, в тому числі авіації, наземної бронетехніки і артилерії, а також моделями кораблів. Реліз оновлення дарує гравцям ще більше новинок: шведський винищувач-перехоплювач ja37c jaktviggen, американський крейсер uss pittsburgh і легкий бмп c13 t90.

Особливий акцент зроблений саме на шведському літаку ja37c jaktviggen, з незвичайною схемою планера, ефективною механізацією крила і повітряним гальмом. Подібна конфігурація робить машину дуже швидкісною і дозволяє швидко здійснювати розвороти в повітрі. На озброєнні винищувача стоять ракети “повітря-повітря”, включаючи нові rb71 з радіолокаційним наведенням, величезною дистанцією пуску і наявної перевантаженням в 30 g.

Технічна частина оновлення додає більше видовищності ефектам води при взаємодії з кулями і снарядами. Також в war thunder по-новому виглядають пожежі і вибухи торпед і артилерійських погребів. Свіжими фарбами заграв корпус бомбардувальника b – 17-розробники в три рази збільшили кількість полігонів, і в чотири рази текстури. Пілоти літаків помітять нові ефекти зриву потоку повітря і сліди конденсату у закінцівок крила.

.