Windows 11 з дизайном windows 7: вийшла утиліта startallback 3.0 для зміни інтерфейсу

20

Утиліта для кастомізації інтерфейсу startallback (startisback в минулому) оновилася до версії 3.0, отримавши підтримку windows 11, тим самим дозволяючи користувачам нової операційної системи додати в неї дизайн windows 7. Говорячи точніше, програма швидше комбінує дизайни windows 11 і windows 7, а не повністю повертає дизайн «сімки».

Наприклад, startallback 3.0 додає старий дизайн «пуску» і зрушує його в ліву частину панелі завдань, але при цьому меню продовжує парити над таскбаром. Втім, панель завдань можна прикріплювати до будь — якої зі сторін екрану-в windows 11 вона знаходиться знизу, і навіть зміна реєстру дозволяє перемістити її тільки наверх (ліва і права сторони недоступні).

Також утиліта дозволяє змінити дизайн “провідника”під windows 7. Втім, є ще й тема win10 ribbon ui, яка комбінує дизайни windows 11 і 10.

Startallback 3.0 привносить не тільки дизайн старих систем, але і функціонал: наприклад, на панель завдань знову можна переміщати файли простим перетягуванням (функцією drag-and-drop).

Startallback коштує 5 доларів, але користувачі старої версії в особі startisback можуть оновитися за 1,5 долара.